Ukraine UKR  
укр  

rss

  • rss
Головна, Прес-релізи, Новини - Amway
Відбулась презентація AGER 2018

2018.09.25 - 

21 вересня Генеральний директор компанії «Емвей Україна» Томаш Мурас презентував результати «Глобального дослідження Amway про підприємництво 2018» (Amway Global Entrepreneurship Report, AGER 2018), проведеного в партнерстві з компанією GfK в 44 країнах, включаючи Україну.  Презентація відбулася під час круглого столу на тему  «Перешкоди офіційного працевлаштування та ведення індивідуального бізнесу в Україні»  за участі представників Міністерства фінансів, бізнесу та експертів.

Дослідження AGER 2018 виявило, що в Україні Індекс підприємницького настрою (його скорочена назва AESI) становить 21, в той час як цей показник в країнах ЄС – 42, а середньосвітовий – 47. Цього року дослідження показало величезний розрив у показниках індексу між Україною й середніми по ЄС / світу. При цьому, варто відмітити, що і в світі, і в Європі індекс підприємницького настрою знизився, але не так відчутно, як в Україні.

«Компанія Amway послідовно розвиває підприємництво в Україні протягом 15 років. Ми переконані, що саме самозайнятість і малий бізнес здатні вивести економіку України на якісно новий рівень. На жаль, за результатами дослідження ми бачимо, що підприємницькі настрої в країні погіршилися, але ми віримо в потенціал наших співгромадян, які, незважаючи ні на що, готові відкривати свою справу і розвиватися разом з економікою України. Компанія Amway закликає до діалогу і співпраці всіх, від кого залежать умови ведення бізнесу в Україні, щоб поліпшити підприємницьке середовище і звести до мінімуму бар’єри, що перешкоджають відкриттю власної справи», – наголосив Томаш Мурас.

Комплексний показник AESI демонструє реальне ставлення до підприємництва в досліджуваній країні і дозволяє спрогнозувати розвиток самозайнятості в найближчі роки.

Також дослідження AGER 2018 показало, що податки в країні вважають прийнятними лише 7% опитаних українців. Саме у цьому розрізі, завданням круглого столу було визначити спільні позиції щодо оптимального навантаження на фонд оплати праці в Україні для роботодавців та обов’язкових внесків для самозайнятих осіб. На думку більшості учасників обговорення, такі кроки би істотно покращили бізнес клімат, як для малого, так і для середнього і великого (з найманим персоналом) підприємництва. Учасники обговорили також і пріоритетні кроки на 2019 рік з метою зниження видатків бюджету, без чого будь-який перегляд податків і зборів в бік зменшення не є можливим. Про це, зокрема, говорили під час презентації дослідження «Порівняльний аналіз оподаткування фонду заробітних плат та видатків бюджету в окремих країнах СНД, ЄС, Азії, Латинської Америки», проведеного експертами Інституту соціально-економічної трансформації та обговорення щодо його висновків та рекомендацій для України.

Організаторами круглого столу виступили Інститут соціально-економічної трансформації, Аналітичний центр CASE-Ukraine, Представництво Данської Ради у справах біженців в Україні, Українська асоціація прямого продажу, Українська федерація індустрії безпеки, Українська Рада Бізнесу, Реанімаційний Пакет Реформ.

Довідка

Компанія Amway щорічно проводить Глобальне дослідження Amway про підприємництво  (Amway Global Entrepreneurship Report, AGER) у різних країнах світу включно з Україною. Перший звіт AGER був опублікований у 2010 році під назвою Дослідження Amway про підприємництво у Європі (Amway European Entrepreneurship Report), а з 2013 року воно стало світовим, охопивши 24 країни. У 2018 році дослідження було проведено у 44 країнах за допомогою особистих і телефонних інтерв’ю за участі майже 49 тис. респондентів (чоловіки і жінки віком від 14 до 99 років). Їм поставили питання, які дозволили оцінити зовнішні та внутрішні чинники, що впливають на схильність до підприємництва. Мета AGER 2018 — визначити, що рухає людьми в різних країнах, в тому числі, в Україні, в їхньому бажанні вести свій бізнес, а що заважає.

Детальніше про результати AGER 2018 читайте за посиланням.

Залиште коментар

Адреса електронної пошти не буде опублікована
* Поля, обов'язкові для заповнення

© 2011 Amway Europe. All rights reserved. | www.amway-europe.com |
Connexia