Ukraine UKR  
укр  

Завантаження та посилання

Малий і середній бізнес - найважливіша складова економіки розвинених країн, адже самозайняті громадяни створюють нові робочі місця, платять податки, розвивають внутрішній ринок і експортні можливості. З огляду на цю обставину, просування ініціатив, спрямованих на розвиток середнього класу і підприємництва в Україні, вкрай заохочувально. Ініційований компанією «Емвей Україна» конкурс для бізнес-леді «Підприємницький талант України» - відмінна можливість поділитися своїм успіхом в бізнесі і зробити черговий крок у своєму професійному розвитку.

Томаш Мурас
Генеральний директор «Емвей Україна»

В Україні компанія Amway протягом багатьох років організовує бізнес-конференції і круглі столи із представниками державних органів, галузевими експертами і підприємцями з метою сприяння дискусії з публічними особами, які приймають рішення щодо розвитку підприємництва та підтримки індивідуального мікро-, малого та середнього бізнесу в Україні.  

 
З 2012 року компанія «Емвей Україна» проводить національний конкурс для бізнес-леді «Підприємницький талант України». Мета конкурсу - допомогти жінкам повірити в себе і розкрити свій потенціал в бізнесі, надихнувшись прикладом жінок-підприємців, які досягли успіху в Україні. Номінації охоплюють різні напрямки бізнесу - інноваційність, творчість, екологічність, соціальну та інтелектуальну складову, а також ефективність бізнесу. Спеціальна номінація передбачена і для тих, хто будує бізнес в галузі прямого продажу - «Бізнес від людини до людини». Кульмінацією конкурсу є освітня конференція і церемонія нагородження, що проходить щорічно в період Глобального тижня підприємництва в листопаді, де ми представляємо фіналістів, а також оголошуємо головну переможницю конкурсу.

© 2011 Amway Europe. All rights reserved. | www.amway-europe.com | Privacy Policy | Cookie Policy
Connexia