Ukraine UKR  
укр  

AGER

Підприємництво і самозайнятість населення в наші дні відіграють важливу роль в економіці розвинених країн. Компанія «Емвей Україна» завжди підтримувала розвиток індивідуального мікро-, малого та середнього бізнесу у світі, закріплюючи за собою статус експерта у питаннях розвитку підприємництва.

Компанія Amway щорічно проводить Глобальне дослідження Amway про підприємництво  (Amway Global Entrepreneurship Report, AGER) у різних країнах світу включно з Україною. Перший звіт AGER був опублікований у 2010 році під назвою Дослідження Amway про підприємництво у Європі (Amway European Entrepreneurship Report), а з 2013 року воно стало світовим, охопивши 24 країни. У 2017 році дослідження було проведено у 44 країнах за допомогою особистих і телефонних інтерв'ю за участі майже 49 тис. респондентів (чоловіки і жінки віком від 14 до 99 років). Їм поставили питання, які дозволили оцінити зовнішні та внутрішні чинники, що впливають на схильність до підприємництва.

Мета AGER 2018 — визначити, що рухає людьми в різних країнах, в тому числі, в Україні, в їхньому бажанні вести свій бізнес, а що заважає.

Відомий економіст Пітер Друкер стверджував: «Підприємництво – це не наука і не мистецтво, а практика». Ось чому ми щороку прагнемо до глибшого вивчення того, що стимулює підприємницький дух. Глобальне дослідження про підприємництво Amway 2018 допомагає зрозуміти, як можна мотивувати людей і підтримати їх, коли вони вирішують відкрити свою справу. AGER 2018 фокусується на вивченні внутрішніх і зовнішніх чинників, що впливають на рішення стати підприємцем, а також на ідеальній картині бізнесу в уявленні респондентів.

Для мене велика честь продовжувати співпрацю з дослідниками підприємництва з кожною країни. Я твердо переконана, що AGER 2018 допоможе ініціювати дискусію про поліпшення умов для власників бізнесу і тих, хто хоче ним стати.

 

 

Професор д-р Ізабель М. Велпе
Партнер Amway та керівник зі стратегії та організації в Technische Universität München (ТУМ)

Компанія Amway послідовно розвиває підприємництво в Україні протягом 15 років. Ми переконані, що саме самозайнятість і малий бізнес здатні вивести економіку України на якісно новий рівень. На жаль, за результатами дослідження ми бачимо, що підприємницькі настрої в країні погіршилися, але ми віримо в потенціал наших співгромадян, які, незважаючи ні на що, готові відкривати свою справу і розвиватися разом з економікою України. Компанія Amway закликає до діалогу і співпраці всіх, від кого залежать умови ведення бізнесу в Україні, щоб поліпшити підприємницьке середовище і звести до мінімуму бар'єри, що перешкоджають відкриттю власної справи.

 

 

Томаш Мурас
Генеральний директор компанії «Емвей Україна»

Детальніше про результати Глобального дослідження Amway про підприємництво за посиланням.

© 2011 Amway Europe. All rights reserved. | www.amway-europe.com | Privacy Policy | Cookie Policy
Connexia