Ukraine UKR  
укр  

Презентація дослідження AGER 2020 “Бізнес-підсумки 2020 року для України: який досвід українські підприємці несуть у 2021 рік”

2021.02.18 - 

10 лютого компанія Amway Україна презентувала результати Глобального дослідження Amway про підприємництво 2020 (Amway Global Entrepreneurship Report, AGER), проведеного у партнерстві з Ipsos Global Omnibus. Під час кількісного інтернет-дослідження опитали 23 808 респондентів з 25 країн світу, включаючи Україну.

Презентація на тему «БІЗНЕС-ПІДСУМКИ 2020 РОКУ ДЛЯ УКРАЇНИ: який досвід українські підприємці несуть у 2021 рік»  відбулась у форматі онлайн-конференції за участі спікерів: Світлани Єрохіної – генерального директора Amway Ukreine, Едуарда Мальцева – наукового партнера дослідження AGER-2020 та заступника декана Києво-Могилянської бізнес-школи, Ольги Руднєвої – директора фонду Олени Пінчук, Андрія Ремізова – керівник онлайн складової проекту Дія.Бізнес.

Результати Глобального звіту про підприємництво від Amway (AGER) у 2020 році демонструють позитивний стан підприємницького настрою та готовність українців відкривати і розвивати власний бізнес (81%). Респондентів дедалі більше приваблює можливість працювати на себе, а серед бізнес можливостей, які найбільше їх зацікавили присутні електронна комерція (77%), продажі у соціальних мережах (73%), фріланс (65%) та прямі продажі (62%) .  

«Прямі продажі сьогодні вже не ті, які були ще 30-40 років тому. Зараз це модернізована модель бізнесу, яка дозволяє швидко адаптуватися до сучасних змін. Вона поєднує у собі багато форматів та можливостей для підприємництва, як офлайн так і онлайн. Але цінність, яку завжди несла Amway – допомогти людям розпочати власну справу – не зміниться ніколи і сьогодні така допомога стала ще більш актуальною, адже підприємницький настрій в Україні серйозно покращився», — зазначила Світлана Єрохіна, генеральний директор Amway Україна.

Переглянути онлайн-конференцію «БІЗНЕС-ПІДСУМКИ 2020 РОКУ ДЛЯ УКРАЇНИ: який досвід українські підприємці несуть у 2021 рік» можна за посиланням:

Ознайомитися з даними долідження AGER 2020 в Україні ви можете за посиланням. 

 

Про глобальну доповідь від AMWAY Про підприємництво (AGER)

Перша ітерація AGER була запущена в 2010 році як звіт Amway про європейський підприємництво, а в 2013 році AGER розширила свою діяльність по всьому світу. В цьому році звіт охоплює 25 ринків та 23 808 опитувань серед чоловіків та жінок.

Метою AGER 2020 став аналіз підприємницького настрою респондентів, їх зацікавленість у різних типах можливостей для бізнесу, виявлення переваг та бар’єрів при відкритті власної справи, а також впливу діджиталізції на розвиток підприємництва у світі.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

© 2011 Amway Europe. All rights reserved. | www.amway-europe.com | Privacy Policy | Cookie Policy
Connexia