Ukraine UKR  
укр  

День волонтера Amway 2017

2017.12.29 - 

Компанія «Емвей Україна» у рамках благодійної акції «День волонтера Amway» провела навчальні інтерактивні заняття для школярів на тему здорового способу життя і основ підприємництва. Заняття проходили в більш ніж 50 містах і селах по всій Україні  від Луцька до Слов’янська, від Херсона до Києва.

До акції приєдналися 98 Незалежних підприємців Аmway волонтерів та 135 помічників. В ролі тренерів вони розповіли дітям 7-10 років про те, які продукти корисні, а від яких краще відмовитися, чому важливо харчуватися правильно і займатися спортом. На уроках про підприємництво підлітків 11-14 років познайомили з основами підприємницької діяльності, розповіли про те, що робота може приносити не тільки дохід, а й задоволення. Діти відкрили для себе переваги ведення своєї справи і стали більш впевненими у своїй здатності реалізувати свій потенціал.

Для підготовки і проведення уроків волонтери витратили приблизно 700 годин, що дозволило їм якісно підготуватися, провести 218 занять і доступно донести майже 8000 дітей корисну інформацію.

 

 

«Здорові та освічені діти  запорука сталого розвитку будь-якої держави, тому так важливо з дитинства привчати дітей до здорового способу життя і відповідального ставлення до неї,  коментує Олена Якимчук, менеджер із корпоративних зв’язків «Емвей Україна».  Тому компанія Amway ось уже кілька років поспіль організовує інтерактивні заняття для школярів 7-14 років на теми здорового харчування та основ підприємництва. Ми вдячні нашим Незалежним підприємцям, які з ентузіазмом підтримали наш проект і присвятили свій час навчанню школярів».

«Діти 6-7 років дуже жваво реагують на інтерактивні форми навчання, залучаються з задоволенням. З ними дуже весело»,  ділиться враженнями від уроків волонтер з Ірпеня.

«Цікаво було спостерігати за виконанням завдання про пошук своєї справи. Діти розділилися на групи, відразу визначилися з лідером. Була у нас і міні-пекарня, і салон краси, і перукарня, і готель. Очі горіли! Дякую за можливість показати дітям, що їхнє майбутнє залежить від них самих»,  розповів про свої заняття Незалежний підприємець Amway з Таврійська.

[Not a valid template]

Залиште коментар

Адреса електронної пошти не буде опублікована
* Поля, обов'язкові для заповнення

© 2011 Amway Europe. All rights reserved. | www.amway-europe.com | Privacy Policy | Cookie Policy
Connexia