Ukraine UKR  
укр  

В ТЦ Amway в Києві розпочато збір пластику

2017.06.14 - 

 

 

Компанія Amway запускає пілотний соціально-екологічний проект зі збору пластикової тари з метою більш дбайливого і відповідального ставлення до навколишнього середовища. На сьогоднішній день, проблема поводження з відходами (особливо тими, що мають тривалий період розкладання, як пластик, скло, поліетилен тощо) є дуже гострою для України. Попри те, що в країні поки що не працює роздільний збір сміття, ми беремо на себе ініціативу і відповідальність за пластик, в який запаковано продукцію компанії.

Для збору підходить лише пластикова упаковка, що маркована знаком 02 PE-HD (не знімайте, будь ласка, кришки з упаковки). Знак розміщується на денці упаковки.

Проект стартує в торговельному центрі в Києві, куди ми запрошуємо приносити використану упаковку і здавати у спеціальний бокс, що встановлений в прикасовій зоні.

Зібраний пластик буде передано нашому партнеру – громадському проекту «Україна без сміття», який безпосередньо направляє упаковку на переробку. Заснувала проект Євгенія Аратовська, фіналістка та переможниця в номінації «Екологічний бізнес» щорічного національного конкурсу «Підприємницький талант України 2015», організатором якого виступає компанія «Емвей Україна».

З переробленого пластику можна виготовляти цілий ряд корисних і потрібних речей: сучасні дитячі майданчики з гірками, горщики для квітів, черепицю, каналізаційні люки і труби, сміттєві контейнери, покриття для підлоги тощо.

Залиште коментар

Адреса електронної пошти не буде опублікована
* Поля, обов'язкові для заповнення

© 2011 Amway Europe. All rights reserved. | www.amway-europe.com | Privacy Policy | Cookie Policy
Connexia