Ukraine UKR  
укр  

Фестиваль ретро-автомобілів у Тернополі

2016.09.27 - 

У Тернополі 7-9 жовтня вдруге відбудеться фестиваль старожитніх автомобілів і автомобільної елеганції «Золота підкова». Проведення цього неординарного заходу ініціювали представники Львівського авто-фан-клубу «ЗАЗ-Козак» та Лідер Amway, НПА рівня Посланець Корони Тарас Демкура за підтримки Тернопільської обласної державної адміністрації, Тернопільської міської ради та Туристичної асоціації Тернопільщини.

Учасники фестивалю отримають можливість під час ретро-пробігу оглянути замки Тернопільщини, помилуватися видами, оцінити гостинність Тернополя, а також ознайомитися з творчістю видатного художника і скульптора Іоанна Георга Пінзеля, генія епохи бароко, який творив в місті Бучач і чиї роботи виставлялися у Луврі. Адже маршрут цього року буде проходити «Дорогами Пінзеля» – Тернопіль-Микулинці-Бучач-Теребовля-Тернопіль – і складатиме 150 км.

У програмі фестивалю – виставки-презентації ретро-автомобілів під відкритим небом, ретро-парад автомобілів центральними вулицями міста, змагання на дитячих автомобілях, покази спеціалізованих колекцій мод автомобільної тематики, вечірки і концерти.

Крім того, в рамках заходу буде представлена унікальна колекція ретрокарів недавно відкритого музею старовинних автомобілів «Ретро-кортеж».

retro-cars-festival

Залиште коментар

Адреса електронної пошти не буде опублікована
* Поля, обов'язкові для заповнення

© 2011 Amway Europe. All rights reserved. | www.amway-europe.com | Privacy Policy | Cookie Policy
Connexia