Ukraine UKR  
укр  

Томаш Мурас та Ірина Кузнецова в ефірі «Радио Киев»

2015.05.27 - 

Вже через кілька днів, 1 червня, стартує 23-й «Пробіг під каштанами». Напередодні події президент БФ «Пробіг під каштанами» Ірина Кузнєцова та генеральний директор «Емвей Україна» Томаш Мурас виступили в ефірі столичної FM-радіостанції «Радіо Київ». В програмі «Спікер-тайм» організатор і генеральний партнер спортивно-благодійній акції «Пробіг під каштанами» обговорили роль благодійності в бізнесі і житті кожної людини, а також поділилися думками про те, чому варто брати участь у Пробігу.

За словами Томаша Мурас, благодійність – це життєвий принцип, що не залежить ні від ринкової, ні від політичної ситуації: «Для мене це не питання актуальності ситуації, це принцип діяльності компанії. Бізнес, сфокусований лише на прибутковості, не є повноцінним».

Ірина Кузнєцова закликала всіх взяти участь в «Пробігу під каштанами»: «Наша ініціатива – це насамперед свято добра. В рамках акції ми збираємо кошти для підтримки Центру дитячої кардіології та кардіохірургії в Києві. Кожен може приєднатися і зробити невеликий внесок, завдяки якому наша спільна допомогу Центру буде відчутною».

Прослухати повну версію радіопередачі від 26 травня можна за посиланням http://radio.kiev.fm/programi/spiker-taym-4.

Залиште коментар

Адреса електронної пошти не буде опублікована
* Поля, обов'язкові для заповнення

© 2011 Amway Europe. All rights reserved. | www.amway-europe.com | Privacy Policy | Cookie Policy
Connexia