Ukraine UKR  
укр  

Визначено переможницю конкурсу «Підприємницький талант України 2016»

2016.11.23 - 

18 листопада відбувся фінал п’ятого ювілейного всеукраїнського конкурсу «Підприємницький талант України 2016»  бізнес-конференція «Майстерня підприємництва» та церемонія нагородження переможниць. Урочистий захід приймала головна спортивна та культурна арена країни  столичний НСК «Олімпійський». Учасники і гості події підвели підсумки конкурсу і привітали його призерів і лауреатів, а також обмінялися досвідом під час серії майстер-класів на ділову тематику.

Вітальним словом відкрили конференцію організатори конкурсу  віце-президент Українського союзу промисловців і підприємців (УСПП) Анатолій Кінах і генеральний директор «Емвей Україна» Томаш Мурас. Під час виступу Томаш Мурас вперше презентував українській аудиторії результати Глобального дослідження Amway про підприємництво за 2016 рік (Amway Global Entrepreneurship Report, AGER). Цього року опитування було присвячено підприємництву в контексті мінливих умов праці, а також навичкам знаходити клієнтів і завойовувати їх лояльність. Крім того, були озвучені результати дослідження в розрізі бачення респондентами майбутніх перспектив підприємництва в Україні.

entrepreneurial-talent-of-ukraine-2016-2

 

«Як і минулого року, спостерігається гендерна різниця в показниках Індексу підприємницького настрою: чоловіки знову виявилися більш оптимістично налаштовані –  для цієї групи показник склав 38, а серед жінок Індекс дорівнює 29  підкреслив Томаш Мурас. – Однак розрив скорочується. І за рік чоловіки втратили два пункти, а ось жінки, навпаки, додали один. Подібні результати –  це одночасно і виклик для нас, і підтвердження того, що така ініціатива, як «Підприємницький талант України», вкрай необхідна. Ми хочемо і готові підтримувати жінок, які впевнені в собі і починають власну справу».

Цьогорічна бізнес-конференція складалася із трьох частин: спочатку фіналістки конкурсу провели панельну дискусію, в ході якої поділилися рекомендаціями і власними рецептами успіху із пошуку можливостей там, де інші зазвичай бачать перешкоди. Модератором дискусії виступив професор Київської школи економіки та керівник програми МВА Іван Компан.

entrepreneurial-talent-of-ukraine-2016-4

Основна частина конференції, присвячена майстер-класам від провідних українських бізнес-експертів, була розділена на чотири тематичні блоки: «Можливості успіху», «Можливості переможців», «Можливості майбутнього» та «Можливості лідерства». Спікерами стали:

  • Галина Єременко, керівник та викладач Української школи медіації
  • Тетяна Терсенова-Заводовська, експерт з етикету і дипломатичного протоколу
  • Сергій Ноздрачев, власник проектів «Еко-фільтр», викладач курсу «Підприємництво» в КМБШ
  • Світлана Юлдашева, генеральний директор і власник мережі хімчисток UNMOMENTO
  • Дмитро Кудренко, засновник, ідеолог і керівник сервісу електронного маркетингу eSputnik
  • Ярослав Ведмідь, засновник цифрового агентства Postmen
  • Катерина Балановська, директор компанії «Висоцький консалтинг»
  • Валерія Харатін, Незалежний підприємець Amway

entrepreneurial-talent-of-ukraine-2016-8

Фінальним акордом заходу стала урочиста церемонія нагородження фіналістів, призерів і головної переможниці конкурсу. Переможницею і володаркою головного призу  грошового гранту у розмірі 70 000 грн.*  стала Валентина Сабельникова, проект із вирощування безпечних і корисних для життя і здоров’я людей свіжих органічних овочів і ягід Organic Villa. Фіналістки і активні учасники конкурсу також отримали нагороди та заохочувальні призи від організаторів і партнерів проекту.

entrepreneurial-talent-of-ukraine-2016-7

Валентина Сабельникова, головна переможниця конкурсу «Підприємницький талант України 2016»: «Я дуже вдячна за віру в мій проект і таку високу оцінку моїх досягнень! Спасибі всім за підтримку. Це дуже важлива подія у моєму житті, конкурс дуже багато дав мені як особистості і як професіоналу. Я в черговий раз переконалася, що можливості навколо є завжди, треба тільки вміти їх побачити і скористатися ними. Дякуємо!”

Прозорість оцінки робіт учасників членами журі була підтверджена аудитором конкурсу – міжнародною аудиторською компанією BDO в Україні.

 

entrepreneurial-talent-of-ukraine-2016-9

 

 

 

 

* Сума призу вказана до утримання податків, зборів і платежів, передбачених законодавством України на момент виплати призу. Термін проведення конкурсу: з 1 вересня 2016 року по 18 листопада 2016 року. Конкурс проводиться по всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій (АР Крим), а також території зони АТО Донецької і Луганської областей.

 

Про конкурс «Підприємницький талант України»

Національний конкурс для бізнес-леді «Підприємницький талант України» був створений у 2012 році для підтримки жінок, які хочуть розкрити свій потенціал у бізнесі, а також шукають натхнення та ідей для реалізації своєї справи. Проект дає можливість успішним жінкам-підприємницям заявити про себе, поділитися історією свого успіху і стати джерелом натхнення для інших.

Ініціатором проведення конкурсу виступає компанія Amway за підтримки Українського союзу промисловців і підприємців.

Сайт конкурсу: http://business-talant.com.ua/

 

Про Amway

Amway  компанія прямого продажу з оборотом $ 9,5 млрд. Штаб-квартира розташована в м. Ейда, штат Мічиган, США. Найбільша частка продажу припадає на такі бренди Amway: вітаміни, мінерали та дієтичні добавки NUTRILITE ™, засоби по догляду за шкірою і декоративна косметика ARTISTRY ™, системи очищення води eSpring™. Вся продукція поширюється через Незалежних підприємців Amway. Світовий обсяг продажу в 2015 році дозволив Amway очолити рейтинг компаній прямого продажу Global 100 за версією авторитетного американського журналу Direct Selling News. Щорічний обсяг продажу компанії включає в себе доходи від бізнесу прямого продажу та інших пов’язаних видів діяльності.

Залиште коментар

Адреса електронної пошти не буде опублікована
* Поля, обов'язкові для заповнення

© 2011 Amway Europe. All rights reserved. | www.amway-europe.com | Privacy Policy | Cookie Policy
Connexia