Ukraine UKR  
укр  

Результати компанії «Емвей Україна» в 2014 році: бізнес-можливість в прямих продажах стає все більш актуальною

2015.03.23 - 

У 2014 році обсяг продажів ТОВ «Емвей Україна» склав 1,10 млрд гривень, що трохи перевищує результати 2013 року. Київська, а також Одеська і Дніпропетровська області випереджають інші за часткою річного обороту: Київ і Київська область – 26,40%, Одеська область – 10,37% і Дніпропетровська область – 9,18%. По іншим регіонам України частка продажів розподілилася більш-менш рівномірно. При цьому 62% продажів компанії були здійснені через онлайн-замовлення з адресною доставкою, а 38% – через торгові центри.

У 2014 році був відзначений зрослий інтерес до зайнятості в сфері прямих продажів. За результатами проведеного компанією опитування про сприйняття бізнесу в прямих продажах як джерела для отримання додаткового доходу, бізнес-можливість Amway очолює серед зацікавлених груп людей ринок прямих продажів в Україні.

Так, кількість нових дистриб’юторів, які почали співпрацювати з компанією «Емвей Україна» у 2014 році, зросла порівняно з попереднім роком на 28%. Завдяки цьому, на кінець року було зареєстровано рекордне за 12 років роботи компанії Amway в Україні число дистриб’юторів – більше 310 тис. чоловік.

Томаш Мурас, генеральний директор ТОВ «Емвей Україна»: «Ми пропонуємо бізнес-можливість, яка за належних зусиль забезпечує людям незалежність, самореалізацію і додатковий, а в багатьох випадках і основний дохід. У минулому непростому році компанія зробила фокус на збереженні ринкових позицій, а також на підтримці бізнесу наших дистриб’юторів. В результаті Незалежні підприємці Amway приймали стратегічні рішення, які дозволили і їм, і компанії адаптуватися до соціально-політичних та економічних змін. При цьому ми активно реалізовували головну перевагу нашої бізнес-моделі – її гнучкість, завдяки якій кожна людина, незалежно від місця проживання, віку, освіти і соціального статусу, може почати отримувати додатковий дохід вже сьогодні».

Структура продажів по категоріям продукції

Основна частка продажів компанії «Емвей Україна» за підсумками 2014 року припадає на категорію засобів по догляду за шкірою та особистої гігієни, декоративну косметику та парфумерію – більше 32%, а також товари для догляду за будинком, миючі та чистячі засоби – 31%. Категорія товарів для здоров’я, переважно представлена ​​вітамінами і дієтичними добавками, в загальному обсязі продажів досягла 19%. Причому, саме ця категорія виявилася найбільш швидкозростаючою – з річним приростом більше 20%. Добре розвивалася також категорія товарів тривалого користування (набори посуду і системи очищення води), яка займає у портфелі компанії близько 11%. Розподіл продажів по товарних категоріях в цілому залишився аналогічним попереднім періодам.

Навчання і розвиток дистриб’юторів

Компанія «Емвей Україна» приділяє велику увагу навчанню Незалежних підприємців Amway. Так, у 2014 році навчання за допомогою ресурсів Академії Amway пройшли більше 330 тис. осіб, на 43% більше, ніж у 2013 році. Навчальна діяльність компанії дає відчутні результати. Так, в рамках проекту «Сертифікаційна програма для консультантів торгових марок ARTISTRYТМ і NUTRILITEТМ» за минулий рік проведено більше 18 000 презентацій для 200 000 клієнтів, а товарообіг на кожного учасника цього проекту за рік збільшився в середньому на 73%.

Основними трендами минулого року стали значне зростання попиту на віддалене навчання за допомогою цифрових комунікацій (онлайн-тренінги, відеолекції і вебінари), а також підвищений інтерес до лідерських програм з можливістю отримання персональних консультацій. На даний час компанія Amway активно розвиває напрямок з індивідуального консультування діючих і потенційних лідерів продажів серед дистриб’юторів, спрямований на досягнення ними нових рівнів у бізнесі.

Соціальні проекти Amway в Україні

«Емвей Україна» – соціально активна компанія; основні напрями її діяльності – сприяння розвитку підприємництва та мікробізнесу в Україні, а також навчальні та благодійні проекти, орієнтовані на дітей.

Для розвитку підприємництва компанія Amway регулярно вивчає ставлення людей до ідеї самозайнятості. Ось уже кілька років поспіль проводиться глобальний огляд підприємництва. У 2014 році географія дослідження охопила 38 країн світу, включаючи Україну, і близько 43 тис. респондентів. Результати дослідження допомагають компанії краще зрозуміти потреби людей, зацікавлених у розвитку власної справи, щоб надати їм всіляке сприяння: інформаційно-освітню підтримку, створення платформи для обміну бізнес-ідеями і позитивного впливу на розвиток ділового середовища в Україні. Так, з 2012 року компанія проводить конкурс для жінок-підприємців «Підприємницький талант України». Цей проект допомагає жінкам повірити в себе і розкрити свій потенціал в бізнесі, надихнувшись прикладом жінок-підприємців, котрі домоглися успіху в Україні. Переможниці отримують цінні призи, які допомагають їм у подальшому розвитку власної справи: у 2014 році це був грошовий грант у розмірі 50 тис. грн. (до вирахування податків і зборів відповідно до законодавства України), в 2012-2013 рр. – навчання у Києво-Могилянській бізнес-школі або участь у підприємницьких конференціях за кордоном.

Увага приділяється і освітньому аспекту розвитку дітей. Компанія «Емвей Україна» з 2012 року надає підтримку освітньому проекту «Школа фінансової грамотності та підприємництва» для дітей і підлітків з дитячих будинків та шкіл-інтернатів, який організувала ВГО «Асоціація нової економічної освіти». В рамках проекту волонтери «Емвей Україна» проводять уроки для дітей з фінансової грамотності та основ підприємництва, компанія сприяє випуску спеціалізованої літератури. У цьому проекті в якості волонтерів-викладачів активну участь беруть Незалежні підприємці Amway.

Починаючи з 2013 року, «Емвей Україна» також є генеральним партнером спортивно-благодійного забігу «Пробіг під каштанами», спрямованого на надання допомоги Центру дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України, збираючи значні суми у вигляді благодійних внесків. А в 2014 році в рамках глобальної акції Amway The Power of 5 («Сила п’яти») для вирішення проблеми дитячого недоїдання у світі компанія «Емвей Україна» зібрала 6 141 відбиток долоньок – за кожен з них Amway пожертвує $1 гуманітарній організації CARE.

Всього за результатами 2014 року соціально-освітніми проектами компанії Amway в Україні було охоплено 8 290 дітей, зібрано та перераховано на благодійність більше 400 тис. грн., а різним видам волонтерської діяльності було присвячено 13 681 людино-годин.

Про компанію Amway

Amway – одна з провідних у світі сімейних компаній – виробників споживчих товарів, яка продає більш ніж 400 найменувань продуктів високої якості в категоріях товарів для краси, здоров’я і дому. Вся продукція розповсюджується тільки через Незалежних підприємців Amway. Компанія була заснована у 1959 році в місті Ейда, штат Мічіган, США. Веде діяльність у більш ніж 100 країнах і територіях, обсяг продажів склав $10,8 млрд у 2014 році. Найбільший об’єм продажів припадає на такі бренди: вітаміни і дієтичні добавки NUTRILITE™, засоби по догляду за шкірою і декоративна косметика ARTISTRY™, системи очищення води eSpring™.

ТОВ «Емвей Україна» – 56-е офіційне представництво міжнародної компанії прямих продажів Amway Corp., яке почало роботу в 2003 році. Головний офіс компанії розташований в Києві. Україна входить в десятку ключових ринків Amway. Обсяг продажів ТОВ «Емвей Україна» в 2014 році склав 1,10 млрд гривень, на кінець цього ж року з компанією співпрацювали понад 310 тис. Незалежних підприємців Amway.

Слідкуйте за новинами на news.amway.ua.

Залиште коментар

Адреса електронної пошти не буде опублікована
* Поля, обов'язкові для заповнення

© 2011 Amway Europe. All rights reserved. | www.amway-europe.com | Privacy Policy | Cookie Policy
Connexia