Ukraine UKR  
укр  

Пішла з життя Хелен ДеВос

2017.10.21 - 

Пішла з життя Хелен Дж. ДеВос, цивільний лідер, дружина співзасновника компанії Amway та філантропічного лідера у Гранд-Рапідс, штат Мічиган, та Центральній Флориді. Хелен ДеВос померла 18 жовтня 2017 року через ускладнення після інсульту, який стався після недавнього діагностування мієлоїдної лейкемії. Їй було 90 років.

Її чоловік, Річ ДеВос, часто говорив: «Хелен була чудовою дружиною і душею нашої родини. Вона благословляла мене багато разів і завжди була прикладом для наших дітей, онуків та правнуків».

Народилася Хелен Дж. Ван Везеп 24 лютого 1927 року в Гранд-Рапідс, штат Мічиган, закінчила Франкфуртську середню школу у Франкфурті, штат Мічиган, та отримала диплом в Кальвінському коледжі у Гранд-Рапідс. 7 лютого 1953 року вона вийшла заміж за Річа ДеВоса.

Місіс ДеВос присвячувала свій час волонтерській діяльності у різних напрямах і разом із чоловіком Річем зробила щедрі пожертви до Фонду Річарда та Хелен ДеВос. Вони завжди говорили, що вони були мотивовані віддавати завдяки своїй християнській вірі і своїй відповідальності у якості розпорядників фінансових ресурсів, які Бог їм дав. Вони підтримували безліч християнських церков поруч із організаціями охорони здоров’я, навчальними закладами та громадськими проектами.

Дитяча лікарня імені Хелен ДеВос в Гранд-Рапідс названа в знак визнання її життєвої пропаганди за здоров’я і добробут сімей. Лікарня пропонує широкий спектр послуг для турботи про дитяче здоров’я і є одним із головних національних центрів такого роду.

У місіс ДеВос була сильна пристрасть до християнської освіти К-12 в Америці. Вона та її чоловік підтримували християнські школи у Гранд-Рапідс, в тому числі Центр мистецтв і богослужіння Річарда та Хелен ДеВос при християнської вищій школі у Гранд-Рапідс, а також християнські школи Реобос і Зуні в Нью-Мексико, які пропонували можливості для дітей корінних американців вже більше 100 років. Вони також були щедрими помічниками в підтримці вищих навчальних закладів, в тому числі Королівського коледжу, Центру комунікацій ДеВос в Кальвінському коледжі, Державного університету Гранд-Веллі, Університету Нортвуду, Мічиганського державного університету — Коледжу медицини, Коледжу Надії, а також освітнього коледжу Хелен ДеВос при університеті Лі в Клівленді, штат Теннессі.

Крім того, місіс ДеВос займалася мистецтвом і відома своєю підтримкою Симфонії у Гранд-Рапідс. Вона була членом правління та офіцером з 1971 до 1990 року, коли її призначили почесним членом. Вона та її чоловік також були спонсорами-засновниками Квартету ДеВос і надали фінансування для підтримки Симфонії у Гранд-Рапідс для здійснення свого першого комерційного запису робіт на замовлення симфонії. Місіс ДеВос також була засновником програми «Артисти серед нас». У 1991 році і вдруге у 2007 році вона була відзначена нагородою BRAVO! Lifetime Achievement Awards за багаторічну підтримку Симфонії у Гранд-Рапідс.

Місіс ДеВос також була членом правління і членом громадської музичної асоціації Св. Сесілії у Гранд-Рапідс. Вона і її чоловік стали лауреатами премії Grand Rapids Arts Council Award.

Крім того, місіс ДеВос була членом правління Ліги американських оркестрів у Нью-Йорку; заступником голови її виконавчої ради; головою комітету із висунення кандидатів; і лауреатом особливої ​​нагороди у 2007 році.

Місіс ДеВос була членом християнської реформатської церкви Лаграв-авеню у Гранд-Рапідс, де вона служила президентом Гільдії Служби послуг і членом комітетів із освіти молоді та богослужіння серед дітей. Вона була колишнім членом Пресвітеріанської церкви Коралового хребта в Форт-Лодердейл, штат Флорида.

Нагороди та досягнення

Місіс ДеВос була нагороджена багатьма нагородами, в тому числі премією «Філантропія за круглим столом Вільяма Е. Симона» за філантропічне лідерство і нагородою Clare Boothe Luce від Фонду «Спадщина». Серед інших нагород — нагорода Gold Baton Award Ліги Американських оркестрів, Intercollegiate Studies Institute Trustees’ Award за видатні заслуги і нагорода Charles H. Hoeflich Lifetime Achievement Award, премія «Жінки за видатні досягнення» в Атлантичному університеті у Палм-Біч, Американська премія Червоного Хреста за гуманітарні права, премія «Армія порятунку Вільяма Буса», премія Gerald R. Ford Boy Scouts Council Distinguished Citizens Award за видатні заслуги громадян і нагорода Нортвудського університету за видатних жінок. Вона також має ступінь почесного доктора гуманітарних наук у Королівському коледжі, почесного доктора мистецтв в Університеті Гранд-Веллі і почесного доктора гуманітарних наук в Північному Мічиганському університеті.

Родина

У місіс ДеВос залишилися її чоловік, Річ ДеВос, діти і подружжя Дік і Бетсі, Ден і Памела, Чері, Даг і Марія; онуки і подружжя Рік і Мелісса, Елісса і Нейт, Андреа і Майкл, Райан, Кассандра і Хіт, Сідней і Ендрю, Коул, Ханна, Кеті, Бен, Джесса, Едді, Далтон, Мікаела і Джордан, Монро і Олівія; і правнуки Клара, Слоан, Ремінгтон, Річард, Вільгельміна і Таггерт.

Меморіали

Замість підношення квітів родина просить, щоб меморіальні внески були пожертвувані в Кельвінський коледж — Фонд стипендій Ван Везепа, Симфонічний оркестр у Гранд-Рапідс, дитячу лікарню імені Хелен ДеВос, Християнську реформатську церкву Лаграв або Королівський коледж.

Домовленості знаходяться на розгляді, інформація буде розміщена на сайті www.HelenDeVos.com, як тільки буде доступна.

Коментарі

  • Співчуття родині ДеВос та усім друзям цієї надзвичайної жінки… Світла пам’ять

  • Глибока скорбота і щирі співчуття рідним поєднуються з почуттям гордості за партнерство з компанією, яку очолюють такі люди, чиє життя для багатьох, не лише родини, є великим благом, а смерть – великою втратою для всіх…

  • Щирі співчуття родині ДеВос і їх друзям. Світла пам’ять чудовій жінці, яка так багато зробила хорошого для людей за своє життя.

Залиште коментар

Адреса електронної пошти не буде опублікована
* Поля, обов'язкові для заповнення

© 2011 Amway Europe. All rights reserved. | www.amway-europe.com | Privacy Policy | Cookie Policy
Connexia