Ukraine UKR  
укр  

Підтримаємо команду NUTRILITE на Київському напівмарафоні

2015.04.17 - 

26 квітня 2015 в Києві відбудеться одне з наймасштабніших спортивно-розважальних заходів України – V Київський міжнародний напівмарафон Nova Poshta Kyiv Half Marathon, який раніше проходив у вересні. Цього року Київський напівмарафон поміняється місцями з марафоном і відбудеться у квітні, а Київський марафон – у вересні. Старт забігів – незмінно на Контрактовій площі о 09:00.

В рамках напівмарафону учасники зможуть спробувати свої сили на таких дистанціях: напівмарафон та естафета (21,0975 км), 10, 5 і 2 км. Для дітей і підлітків відбудуться забіги на 1 км, 500 і 100 м. Також заплановані заїзди ролерів для дорослих (21,0675 і 5 км) та дітей (1 км, 500 і 100 м).

Команда NUTRILITE, яка зібрала близько 100 учасників, вп’яте стане активним учасником цієї спортивної події. Торік на  Київському міжнародному марафоні, в якому взяли участь більше 3500 спортсменів і бігунів-аматорів з 32 країн світу, в склад команди NUTRILITE увійшло 52 особи. З них напівмарафон пробігли 5 осіб, а напівмарафон-естафету – 36 осіб.

Крім участі в забігах, на V Київському напівмарафоні компанія Amway також буде надавати підтримку всім учасникам заходу під час змагань. В рамках ініціативи «Я біжу, тому що …», спрямованої на підтримку учасників та привертання уваги присутніх до теми здорового способу життя, всі бажаючі зможуть продегустувати спортивні напої NUTRILITE, створені для відновлення водного балансу в організмі людей, які ведуть активний спосіб життя.

Приходьте підтримати учасників команди NUTRILITE 26 квітня на Контрактову площу.

Разом до успіху!

Залиште коментар

Адреса електронної пошти не буде опублікована
* Поля, обов'язкові для заповнення

© 2011 Amway Europe. All rights reserved. | www.amway-europe.com | Privacy Policy | Cookie Policy
Connexia