Ukraine UKR  
укр  

“Підприємницький талант України 2016” стартував

2016.09.02 - 

Приєднуйтесь до кращих – поділіться вашою бізнес-історією на «Підприємницькому таланті України 2016» та  отримайте можливість виграти приз 70 000* грн.

1 вересня розпочато прийом заявок на V національний конкурс для бізнес-леді «Підприємницький талант України 2016». Тема конкурсу – «Шукай можливості» – пропонує  зосередитися на корисному досвіді і попрактикуватися знаходити можливості там, де інші бачать тільки перешкоди для реалізації своєї справи в умовах економічної нестабільності. Розповісти свою бізнес-історію можна на сайті www.business-talant.com.ua.

Компанія «Емвей Україна» спільно з Українським союзом промисловців і підприємців (УСПП) проводять вже п’ятий ювілейний всеукраїнський конкурс «Підприємницький талант України». Проект включає конкурс бізнес-кейсів, освітню конференцію за участю відомих експертів в питаннях бізнесу та управління. Ці заходи дозволять талановитим жінам – творцям й власницям малого і середнього бізнесу – підвищувати свій професіоналізм, здобувати нові лідерські навички, а також розширити коло корисних знайомств. Крім того, головна переможниця конкурсу отримає фінансову підтримку – грошовий грант у розмірі 70 000 грн. на розвиток бізнесу.

Участь у конкурсі безкоштовна для всіх мешканок України. Номінації охоплюють різні напрямки бізнесу – інноваційність, творчість, екологічність, соціальну та інтелектуальну складову, а також в окремій номінації оцінюється ефективність бізнесу.

Сам конкурс, як і раніше, складається з трьох етапів. Спочатку конкурсантки подають заявки. Потім журі долучається до роботи і визначає переможниць в кожній номінації  роботи конкурсанток оцінюють провідні бізнес-експерти. Одночасно з подачею учасницями своїх робіт, на сайті конкурсу стартує публічне голосування – за право отримати приз глядацьких симпатій. Завершальним етапом стане освітня конференція і церемонія нагородження, де будуть представлені переможниці в номінаціях, а також оголошена головна переможниця конкурсу.

Аудитором конкурсу виступає міжнародна аудиторська компанія BDO в Україні, яка слідкуватиме за дотриманням всіх процедур конкурсу та прозорістю оцінювання робіт учасниць членами журі.

Шукайте можливості! Безсумнівно, участь в конкурсі – це одна з них. Подробиці про «Підприємницький талант України 2016» на сайті www.business-talant.com.ua.

Entrepreneurial Talent of Ukraine 2016

 

 

*Сума призу вказана до утримання податків, зборів і платежів, передбачених законодавством України на момент виплати призу. Термін проведення конкурсу: з 1 вересня 2016 року до 18 листопада 2016 року. Конкурс проводиться по всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій (АР Крим), а також території зони АТО Донецької і Луганської областей.

Залиште коментар

Адреса електронної пошти не буде опублікована
* Поля, обов'язкові для заповнення

© 2011 Amway Europe. All rights reserved. | www.amway-europe.com | Privacy Policy | Cookie Policy
Connexia