Ukraine UKR  
укр  

Підбиваємо результати “Пробігу під каштанами 2015”

2015.06.10 - 

1 червня, у Міжнародний день захисту дітей, на Михайлівській площі відбувся 23-й щорічний «Пробіг під каштанами». Благодійну акцію підтримали 8 256 учасників. Найчисельнішою на Пробігу знову стала команда NUTRILITE, яка цього року зібрала 2 711 осіб, з них 241 дитину – учасники «Команди здійсненної мрії», за яких компанія Amway внесла реєстраційний внесок.

8 червня в рамках прес-конференції по результатам проведення «Пробігу під каштанами» Центру дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України був урочисто переданий символічний чек на рекордну за всю історію проекту суму – 650  000 грн. З них 271 100  грн. були зібрані завдяки Незалежним підприємцям Amway і співробітникам компанії «Емвей Україна».

Томаш Мурас, генеральний директор ТОВ «Емвей Україна»: «Журналісти під час Пробігу весь час ставили мені одне і теж саме питання: «Навіщо ви це робите?». Я ніколи не втомлюся відповідати: благодійність – це цінності та принципи компанії. Бізнес повинен розвивати та підтримувати соціальні та благодійні проекти, адже тільки так компанія може розвиватися повноцінно».

«Внесок кожного учасника – це відчутна допомога Центру дитячої кардіології, а це значить, що кожен з нас причетний до перемог лікарів і їхніх маленьких пацієнтів, – коментує Ірина Кузнєцова, ініціатор та організатор «Пробігу під каштанами», Президент Благодійного фонду «Пробіг під каштанами».

Володимир Жовнір, головний лікар Центру дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України: «Ми прийняли рішення направити виручені кошти на ремонт рентген-плати ангіографічної установки, яка нещодавно вийшла з ладу, і ось вже більше 2-х місяців ми не можемо використовувати даний апарат. Цей апарат дозволяє здійснювати операції без розрізів на шкірі та спрощує багато фізіологічних процедур, дає можливість встановлювати точні діагнози і приймати правильні рішення, мінімізуючи ризики, пов’язані з проведенням відкритих операцій на серці. Як і будь-яке інше обладнання, за допомогою якого щодня проводяться десятки операцій, ангіограф з часом потребує техобслуговування та заміни важливих для роботи елементів.  На це потрібно 450-500 тис. грн. Гроші, що залишаться ми направимо на придбання бронхоскопу, який дозволяє проводити найскладніші операції всередині судин. Завдяки «Пробігу під каштанами» ми маємо можливість рятувати набагато більше маленьких життів, ніж будь-коли раніше».

Компанія Amway підтримує «Пробіг під каштанами» з 2009 року, беручи в ньому участь як команда NUTRILITE, і вже третій рік поспіль Amway виступає в якості генерального партнера акції.

За роки участі команди NUTRILITE ми зібрали понад 1 млн 514 тис. грн., а загальна кількість учасників команди за сім років – близько 41 тис. чоловік.

Дякуємо кожному, хто долучився до проекту та зробив благодійний внесок.

 

Залиште коментар

Адреса електронної пошти не буде опублікована
* Поля, обов'язкові для заповнення

© 2011 Amway Europe. All rights reserved. | www.amway-europe.com | Privacy Policy | Cookie Policy
Connexia