Ukraine UKR  
укр  

Про компанію

КОМПАНІЯ
Amway – одна з компаній-лідерів прямого продажу у світі. Заснована в 1959 році у м. Ейда, штат Мічиган (США), компанія Amway на сьогоднішній день працює в більш ніж 100 країнах і територіях і в 2018 році досягла світового обсягу продажу у 8,8 млрд доларів США.

З 1973 року компанія Amway успішно веде бізнес в Європі, і сьогодні її діяльність охоплює 29 європейських країн, де працює більше 1,2 тис. cпівробітників. У квітні 2019 року компанію Amway в Європі, Південній Африці та Росії очолив Марк Байдервіден, Регіональний Президент.

Поширенням продукції Amway займаються понад 1 млн. Незалежних підприємців Amway (НПА) по всьому світу, з яких 500 тис. перебувають в Європі.

ТОВ «Емвей Україна» працює на українському ринку з листопада 2003 року; її головний офіс розташовується за адресою: м. Київ, вул. Казимира Малевича (Боженко), 87. Торгові центри ТОВ «Емвей Україна» знаходяться у Києві, Дніпропетровську, Львові та Одесі. В даний час з компанією співпрацює близько 200 тис. українських НПА.

Для отримання додаткової інформації відвідайте сайт: www.amway.ua

 

ПРОДУКЦІЯ
Компанія Amway пропонує більше 450 найменувань товарів для краси, здоров’я і оселі. Асортимент торгових марок Amway включає дієтичні добавки NUTRILITE™, косметичні засоби ARTISTRY™, системи очищення води eSpring™, засоби по догляду за оселею Amway Home™, які включають мультифункціональний очищувач L.O.C.™, засоби для прання SA8™, засоби для миття посуду DISH DROPS™, а також XS™ Power Drink Енергетичні напої.

Продукція Amway створюється в центрах досліджень і розробок, що належать компанії. Плідна робота більш 1000 штатних вчених і наукових співробітників, а також проведення півмільйона щорічних тестів гарантують високу якість і безпеку всієї продукції. Компанія Amway є володарем більш ніж 1200 зареєстрованих патентів, і ще більше 500 заявок знаходяться в стадії розгляду.

Гарантія задоволення якістю Amway дозволяє покупцям повертати придбані раніше товари і отримувати свої гроші назад в період від 14 днів і аж до одного року з моменту покупки в залежності від категорії товару. Ці правила перевершили вимоги, приписані законодавством України, а також рекомендації Всесвітньої федерації асоціацій прямого продажу (WFDSA).

Для отримання додаткової інформації відвідайте сайт: www.amway.ua

 

МОЖЛИВІСТЬ БІЗНЕСУ
Компанія Amway пропонує всім рівну можливість почати свій бізнес, продаючи продукцію кінцевим споживачам. НПА можуть працювати з широким спектром високоефективних, інноваційних та екологічних товарів. При цьому кожен може самостійно встановлювати перед собою цілі по обороту і доходу, в залежності від того, наскільки активно він планує займатися цим бізнесом.

Компанія Amway підтримує Незалежних підприємців Amway (НПА) шляхом проведення різних тренінгів, які надає Академія Amway. З 2009 року в Європі під керівництвом більш 100 професійних тренерів щорічно навчаються понад 400 тис. НПА, проходячи електронні навчальні курси, беручи участь в веб-презентаціях та тренінгах, що представлені на 22 мовах. Академія Amway є членом Європейського форуму корпоративного навчання (ECLF) – провідної асоціації компаній, які надають послуги в сфері ефективного корпоративного навчання.

Для отримання додаткової інформації відвідайте сайт: www.amwayacademy.com

 

ГАЛУЗЬ ПРЯМОГО ПРОДАЖУ
У світовому масштабі прямий продаж у 2018 році – це індустрія з оборотом 193 млрд доларів США і з 118 млн дистриб’юторів.

Компанія Amway є членом таких організацій, як Європейська бізнес-асоціація (ЕВА), Європейська асоціація прямого продажу (SELDIA), Європейська федерація прямого та інтерактивного маркетингу (FEDMA), Американська торгова палата (AmCham) і Всесвітня федерація асоціацій прямого продажу (WFDSA).

Крім цього, представництва компанії в кожному європейському ринку представлені сукупно в більш 100 національних асоціаціях і організаціях, в тому числі з питань харчування і косметичних засобів, в торгових палатах, а також в асоціаціях з питань маркетингу та численних бізнес-клубах. ТОВ «Емвей Україна» входить до Української асоціації прямого продажу (УАПП) – організацію, яка об’єднує всі ключові компанії, що працюють у цій галузі у нашій країні.

 

ВИРОБНИЦТВО
Штаб-квартира Amway, що займає площу понад 92 903,04 м2 , знаходиться в м. Ейда, штат Мічиган (США). В штаб-квартирі розташовані офіси, виробничі підрозділи і 75 дослідницьких лабораторій і лабораторій контролю якості, в яких працюють понад 1000 вчених, інженерів і технічних фахівців різних спеціальностей (хімія, мікробіологія, виробнича гігієна, проектування та інформатика та ін.).

Компанія та її філії володіють та управляють виробничими потужностями в США, Китаї та В’єтнамі, сертифікованими органічними фермами для вирощування інгредієнтів для дієтичних добавок в США, Мексиці та Бразилії, а також дистриб’юторською мережею в Північній Америці, Європі та Азії. Компанія також управляє загальними регіональними сервісними центрами в Коста-Ріці і Польщі.

Презентаційні центри Amway в 6 країнах Європи представляють відвідувачам нові концепції на тему минулого, сьогодення і майбутнього компанії. Всі бажаючі можуть краще познайомитися з Планом продажу та маркетингу компанії Amway і асортиментом продукції для здоров’я, краси і оселі. Також ці центри обладнані для проведення презентацій та промо-акцій, корпоративних заходів та семінарів-тренінгів. Щорічно в українському тренінговому центрі Академії Amway в Києві проводяться сотні тренінгів, презентацій та ділових зустрічей.

© 2011 Amway Europe. All rights reserved. | www.amway-europe.com | Privacy Policy | Cookie Policy
Connexia