Ukraine UKR  
укр  

«Пробіг під каштанами 2017» – забронюйте дату!

2017.03.27 - 

 

28 травня 2017 року у Києві на Михайлівській площі відбудеться 25-тий ювілейний спортивно-благодійний проект «Пробіг під каштанами», генеральним партнером якого виступить компанія «Емвей Україна». Разом із командою NUTRILITE ми збираємося стати знову найчисленнішою командою Пробігу.

За 8 років участі у Пробігу команда NUTRILITE об’єднала 43 900 осіб (тільки подумайте – це ж ціле місто NUTRILITE!). Разом ми пробігли близько 219 500 км, і якби це була естафета, то ми б обійшли планету по екватору вже 5 разів.

І бігли ми не просто так – завдяки спільним зусиллям було зібрано понад 1 млн 789 тис. грн. і закуплено унікальне дороге устаткування для Центру дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України:

  • Апарат «штучне серце» (2010)
  • Контрапульсатор (2013)
  • Електрокотли для автономного теплозабезпечення (2014)
  • Рентгенівські трубки для ангіографічної установки, яка потрібна для обстеження пацієнтів та проведення операцій без розрізів (2016), а також обладнані спеціальна пральня, вантажний ліфт для підйому лежачих хворих, встановлені кондиціонери в операційних, неодноразово закуповувалися витратні прилади і матеріали.

Це ваш внесок у шанс на щасливе життя маленьких пацієнтів Центру.

У такому бігу не можна зупинятися! Це вже стало нашою гордістю і традицією.

Готуйтеся, тренуйтеся і виходьте на старт цього року заради свого здоров’я, заради енергії NUTRILITE, заради дітей, які чекають нашої підтримки.

Початок реєстрації у команду NUTRILITE та продаж наборів «Учасник команди NUTRILITE 2017» розпочнеться у квітні. Слідкуйте за новинами на сайті.

Бронюйте дату 28 травня у своїх графіках та приєднуйтесь до команди NUTRILITE – адже це наш ЗДОРОВИЙ ШЛЯХ РАЗОМ!

 

28 травня 2017 року

Київ, Михайлівська площа

 

 

Коментарі

  • як зареєструватись для участі у пробігу?

    • Анна, щоб стати учасником команди NUTRILITE на “Пробігу під каштанами”, необхідно придбати набір учасника на офіційному сайті та в торгових центрах. Набори з’являться у продажу у квітні. Слідкуйте за новинами на сайті: https://www.amway.ua/ru/

Залиште коментар

Адреса електронної пошти не буде опублікована
* Поля, обов'язкові для заповнення

© 2011 Amway Europe. All rights reserved. | www.amway-europe.com | Privacy Policy | Cookie Policy
Connexia