Ukraine UKR  
укр  

ПРОГРАМА ЗАХОДУ “ПРОБІГ ПІД КАШТАНАМИ 2015”

2015.05.28 - 

РЕЄСТРАЦІЯ УЧАСНИКІВ, РОЗКЛАД ТА МАРШРУТИ ЗАБІГІВ, МЕХАНІКА РОЗІГРАШУ ПРИЗІВ 

РЕЄСТРАЦІЯ УЧАСНИКІВ

 До 30 травня включно ви можете придбати набір учасника команди NUTRILITE (артикул 200412) у торговому центрі Amway або на сайті www.amway.ua, 1 червня – в зоні реєстрації Amway на Михайлівській площі з 07.30 до 11.00.

Склад набору:

  • номерок для Пробігу;
  • флаєр для участі в розіграші призів під час проведення «Пробігу під каштанами»;
  • благодійний внесок *;
  • брендовані наліпки NUTRILITE™.

 Увага! В обмін на флаєр на «Пробігу під каштанами» ви також зможете отримати КВИТОК на спортивно-сімейний захід на НСК «Олімпійський», дата проведення 1 червня 2015 року, вхід з 13:00, початок о 14:00.

 

* З продажу кожного набору в БФ «Пробіг під каштанами» буде перерахований благодійний внесок у розмірі 100,00 грн. на користь Центру дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України. Суму 75 грн., що зазначена на надрукованому флаєрі, просимо не брати до уваги і вважати технічною помилкою.

РОЗКЛАД ЗАБІГІВ

 Пропонуємо вашій увазі попередній графік заходів під час спортивно-благодійної акції «Пробіг під каштанами-2015».

ЧАС

АКТИВНІСТЬ

7:30 – 11:00

РЕЄСТРАЦІЯ УЧАСНИКІВ команди NUTRILITE – в зоні реєстрації Amway.
Роздаткові матеріали: браслет, програма, квиток на спортивно-сімейний захід NUTRILITE.

7:30 – 11:00

ПРОДАЖ НАБОРІВ «Учасник команди NURTILITE»

9:00

«ПРОБІГ У ХОДУНКАХ» для малюків від 6 до 14 місяцівЗбір та реєстрація батьків з малюками біля головної сцени о 8:30; маршрут – 10 метрів по спеціальній трасі перед сценою Пробігу. Беруть участь лише перші 20 зареєстрованих малюків.

9:25

Привітання учасників Пробігу від ТОМАША МУРАСА
Генерального директора компанії «Емвей Україна»

9:30

СТАРТ забігу для дітей
Збір біля стартової лінії о 9:15, вік до 7 років. Довжина дистанції 300 м.

9:45

«РАНКОВА РОЗМИНКА» для учасників Пробігу

10:00

СТАРТ спортивного забігу
Збір біля стартової лінії о 9:40. Довжина дистанції 4700 м.Звертаємо увагу, що для участі в цьому забігу ваш час проходження дистанції має становити не більше 20-25 хвилин – до старту благодійного забігу.Учасники команди NUTRILITE з відповідною спортивною підготовкою можуть взяти участь у цьому забігу без додаткової реєстрації разом зі спортсменами.

10:10

СТАРТ учасників на колясках «ЗАБІГ МУЖНІХ»
Збір біля стартової лінії о 10:00

10:25

СТАРТ благодійного забігу
Збір біля стартової лінії о 10:20

10:50 – 11:30

НАГОРОДЖЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ та призерів «Пробігу під каштанами»
на головній сцені

Після 11:30

РОЗІГРАШ заохочувальних призів серед учасників Команди NUTRILITEна головній сцені Пробігу.Призовий фонд: два комп’ютерних планшета iPad Mini і п’ять наборів продукції NUTRILITEУВАГА! Розіграш призів за флаєрами відбудеться відразу ж після завершення церемонії нагородження переможців та призерів «Пробігу під каштанами».Слідкуйте самостійно за ходом програми.

МАРШРУТИ ЗАБІГІВ

Дитячий забіг: Михайлівська площа – Володимирський проїзд – Софіївська площа, 300 м.

Спортивний забіг: Михайлівська площа – Володимирський проїзд – Софіївська площа – вул. Володимирська –  вул. Льва Толстого – площа Льва Толстого – розворот по вул. Велика Васильківська та у зворотному напрямку. Фініш: Михайлівська площа. 4700 м.

«Забіг мужніх»: Михайлівська площа – Володимирський проїзд – Софіївська площа, 300 м.

Благодійний забіг: Михайлівська площа – Володимирський проїзд – Софіївська площа – вул. Володимирська –  вул. Льва Толстого – площа Льва Толстого – розворот по вул. Велика Васильківська та у зворотному напрямку. Фініш: Михайлівська площа. 4700 м.

Увага! Частина маршруту Пробігу проходить по вулицям з бруківкою.

ПОРЯДОК УЧАСТІ У РОЗІГРАШІ ПРИЗІВ

Звертаємо вашу увагу на те, що під час проходження реєстрації при собі необхідно мати флаєр для участі в розіграші, якщо ви придбали набір «Учасник команди NUTRILITE».

Усім НПА/ПУ, а також запрошеним ними учасникам команди NUTRILITE, які бажають взяти участь у розіграші призів*, необхідно самостійно опустити в лототрон заповнений флаєр на стійці реєстрації Amway з 7:30 до 11:00.

Під час проведення розіграшу призів обов’язково необхідно перебувати в зоні його проведення – біля головної сцени – і мати при собі ОРИГІНАЛ ДОКУМЕНТА З ФОТОГРАФІЄЮ, що засвідчує особу.

МЕХАНІКА РОЗІГРАШУ

1. Запрошений ведучим з числа глядачів витягає флаєр потенційного переможця призу.

2. Ведучий оголошує ПІБ, що вказані на флаєрі.

3. Асистент передає флаєр співробітникам «Емвей Україна», які знаходяться біля сцени разом з асистентами, вони дзвонять потенційному переможцю. Дзвінок по телефону триває рівно 1 хвилину.

4. Якщо протягом цього часу ніхто не відповідає, то даний флаєр не бере участі в розіграші.

5. Один флаєр може взяти участь у розіграші тільки один раз, якщо учасник отримав приз**, його флаєр вибуває з розіграшу.

6. Після перевірки учасника та в разі повного дотримання правил участі в розіграші переможець має можливість вийти на сцену за призом.

* Під участю в розіграші призів слід розуміти отримання права на участь у розіграші, який буде проводити Організатор. Деталі ви можете дізнатися за телефоном 044 495 13 00 або, відправивши лист з запитанням за адресою електронної пошти: infoua@amway.com

** Призи не підлягають обміну та/або поверненню, а також перерахунку та виплаті у вигляді 

Залиште коментар

Адреса електронної пошти не буде опублікована
* Поля, обов'язкові для заповнення

© 2011 Amway Europe. All rights reserved. | www.amway-europe.com | Privacy Policy | Cookie Policy
Connexia