Ukraine UKR  
укр  

«Пробіг під каштанами 2015» готові до старту

2015.04.01 - 

1 червня 2015, в День захисту дітей, відбудеться 23-й щорічний спортивно-благодійний «Пробіг під каштанами». Компанія «Емвей Україна» вже сім років поспіль підтримує цю ініціативу як командний учасник, а з 2013 року виступає генеральним партнером Пробігу. Запрошуємо вас взяти участь в одному з найбільш масових забігів країни. Зібрані кошти будуть передані в Центр дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України у Києві для придбання необхідного обладнання та матеріалів.

Ідея «Пробігу під каштанами» близька принципам, яких дотримуються співробітники і Незалежні підприємці Amway: турбота про здоров’я і прагнення робити життя людей кращим. Ця подія щороку об’єднує зусилля сотень і тисяч людей, охочих власним прикладом надихнути оточуючих і надати допомогу тим, хто її потребує.

У «Пробігу під каштанами» участь набагато важливіша спортивної перемоги. Чим більше людей вийде на старт, тим більше коштів буде зібрано для надання допомоги дітям. У 2014 році традиційно найчисленніша команда Пробігу – NUTRILITE – зібрала 162 500 грн., що склало майже половину всіх зібраних коштів (загальна «скарбничка» склала 350 000 грн.). У команду NUTRILITE увійшли і ті учасники дитячого забігу, які одужали завдяки лікуванню в Центрі кардіології, і тепер можуть вести повноцінний активний спосіб життя.

«Пробіг під каштанами» – це не просто забіг заради активного відпочинку або демонстрації своїх спортивних досягнень, його мета – збір коштів для надання допомоги Центру дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України у Києві. Тому справедливо вважати, що кожен учасник біжить відразу за двох: за себе і за маленького пацієнта, який зіткнувся з проблемами серця. Ми всі переживаємо зараз важкі часи, в тому числі і в соціально-економічній сфері. Але навіть під час таких складних періодів критично важливо залишатися вірними загальнолюдським принципам. А це означає докладати ще більше завзяття та об’єднувати наші зусилля для підтримки тих, кому наша допомога необхідна. «Пробіг під каштанами» – це якраз одна з таких ініціатив», – коментує Томаш Мурас, генеральний директор ТОВ« Емвей Україна».

У 2015 році «Пробіг під каштанами» відбудеться 1 червня на Михайлівській площі в Києві (старт о 10:00). Компанію «Емвей Україна» на Пробігу, як і завжди, представить команда NUTRILITE, яка в черговий раз покаже, що досягти значних результатів їй допомагають взаємна підтримка і бажання досягати спільних значущих цілей. А за допомогою дієтичних добавок NUTRILITE, які компенсують відсутні корисні елементи в організмі і допомагають збалансувати режим харчування, це стає легко!

Вітаміни, мінерали та дієтичні добавки NUTRILITE – це підтримка оптимального здоров’я і запорука вашого енергійного «Пробігу під каштанами». Виходьте на старт разом з нами, щоб допомогти дітям перемогти і стати здоровими!

 

Про NUTRILITE

NUTRILITE™ від Amway – торгова марка вітамінів, мінералів і дієтичних добавок, лідер з продажу у даної категорії в Україні* й в усьому світі **. NUTRILITE вирощує, збирає й обробляє рослини на власних екологічних фермах. У 2014 році бренд NUTRILITE відзначив своє 80-річчя.

NUTRILITE об’єднує більше 150 вчених, дослідників і співробітників сфери освіти в один з найбільших штатів наукових фахівців в індустрії. NUTRILITE виробляє понад 15 мільярдів вітамінів і мінералів в таблетках і м’яких капсулах по всьому світу.

NUTRILITE об’єднує любителів спорту в усьому світі в команду NUTRILITE. В Україні команда NUTRILITE – постійний учасник проекту «Пробіг під каштанами».

 

Про компанію Amway

Amway – одна з провідних у світі компаній прямого продажу- виробників споживчих товарів, яка продає більш ніж 450 найменувань продуктів високої якості в категоріях Здоров’я, Краса і Оселя. Вся продукція поширюється через Незалежних підприємців Amway. Компанія заснована в 1959 році в місті Ейдан, штат Мічиган, США, і є сімейним бізнесом. Amway веде діяльність у більш ніж 100 країнах і територіях. Обсяг продажів склав $ 10,8 млрд в 2014 році.

ТОВ «Емвей Україна» – 56-е офіційне представництво міжнародної компанії прямого продажу Amway Corp., яке почало роботу в 2003 році. Україна входить в десятку ключових ринків Amway. Обсяг продажів ТОВ «Емвей Україна» в 2014 році склав 1,10 млрд гривень, на кінець цього ж року з компанією співпрацювали понад 310 тис. Незалежних підприємців Amway.

Слідкуйте за новинами на news.amway.ua.

 

* Результати дослідження Euromonitor International Limited, обсяг роздрібного продажу, у тому числі прямого продажу; роздрібна вартість у роздрібних відпускних цінах, 2012 р.

** Euromonitor International Limited; Вітаміни та дієтичні добавки, світовий обсяг продажів за 2013 рік.

Залиште коментар

Адреса електронної пошти не буде опублікована
* Поля, обов'язкові для заповнення

© 2011 Amway Europe. All rights reserved. | www.amway-europe.com | Privacy Policy | Cookie Policy
Connexia