Ukraine UKR  
укр  

NUTRILITE заснувала премію

2017.04.05 - 

Визнання отримала наукова публікація, присвячена ролі фітонутрієнтів у старінні

Церемонія вручення Премії NUTRILITE відбулася у бізнес-центрі Amway в Мілані.

Премія заснована NUTRILITE ексклюзивно від Amway, брендом №1 в світі з продажу вітамінів і дієтичних добавок *, і привернула увагу найбільш відомих італійських університетів для визнання їх значних досягнень в італійському академічному середовищі в області вивчення впливу фітонутриєнтів на процес старіння.

За підсумками оцінки робіт журі, до складу якого увійшли вчені з університетів Італії та Нідерландів, які спеціалізуються у вивченні здорового харчування і науці про продукти харчування, премію і грошову винагороду в розмірі 10 000 євро отримав професор кафедри біології та фармацевтичної ботаніки з Університету Камеріно Філіппо Маджі за дослідження «Полярні складові і біологічна активність плодів звіробою лікарського» (Polar Constituents and Biological Activity of the Berry-Like Fruits from Hypericum androsaemum L.). Його робота отримала понад 140 публікацій в рецензованих фахівцями наукових журналах.

Дослідження показує, що вживання настоянок і екстрактів плодів звіробою, завдяки високому вмісту антиоксидантів, сприяє зменшенню негативних наслідків так званого «західного раціону».
Маючи за плечима більш ніж 80-річний досвід в області здорового харчування, NUTRILITE є першопрохідцем у вивченні фітонутрієнтів – корисних речовин, які захищають організм від негативного впливу навколишнього середовища і допомагають зберігати оптимальне здоров’я.
Інститут здоров’я NUTRILITE є науково-дослідним центр з більш ніж 900 фахівцями в області нутрігеномікі, фітохімічної, молекулярної біології і садівництва, які постійно працюють над створенням високоякісних продуктів на основі фітонутрієнтів для просування і забезпечення оптимального самопочуття.

Нещодавно Інститут здоров’я NUTRILITE опублікував нове Глобальне дослідження NUTRILITE про фітонутрієнти (NUTRILITE Global Phytonutrient Report), який є одним із небагатьох рецензованих досліджень в світі з результатами глобального огляду споживання фруктів і овочів, доступності овочів у різних країнах і потенційного впливу їх на суспільне здоров’я.
Дослідження, також опубліковане в авторитетному журналі British Journal of Nutrition, показало, що більшість дорослих людей в світі (відсоток варіюється від 60% до 87%) повинні принаймні подвоїти щоденне споживання фруктів і овочів, щоб дотримуватися рекомендованої Всесвітньою організацією охорони здоров’я норми. У дослідженні також наголошується, що незбалансоване харчування може привести до ризику незасвоєння важливих для загального хорошого самопочуття поживних речовин.

З метою дослідження природи старіння NUTRILITE нещодавно профінансував масштабне наукове дослідження, проведене при Стендфордському університетом з метою глибокого вивчення існуючого зв’язку між фізичним і когнітивним старінням, правильним харчуванням і довгостроковим здоров’ям. Дослідження Wellness Living Laboratory (WELL) було розпочато в 2015 році і направлено на безперервне докладне спостереження за життям великої вибірки людей як в США, так і в усьому світі, протягом як мінімум п’яти років.

 

* Джерело: Euromonitor International Ltd

Залиште коментар

Адреса електронної пошти не буде опублікована
* Поля, обов'язкові для заповнення

© 2011 Amway Europe. All rights reserved. | www.amway-europe.com | Privacy Policy | Cookie Policy
Connexia