Ukraine UKR  
укр  

Президент компанії Amway Даг ДеВос призначений головою Всесвітньої федерації асоціацій прямого продажу (WFDSA)

2014.11.24 - 

Всесвітня федерація асоціацій прямого продажу (WFDSA), глобальна торгова організація, що представляє більше 60-ти національних асоціацій прямого продажу, оголосила про те, що Даг ДеВос обраний головою організації до жовтня 2017 року.

“Сьогодні, більше ніж будь-коли, люди хочуть більше незалежності і свободи встановлювати свої власні цілі. Вони хочуть займатися роботою, що має значення, і яка підвищує цінність їхнього життя і спільноти. Це означає величезні можливості для індустрії прямого продажу”, – повідомив Даг ДеВос. – Алессандро Карлуччі продемонстрував сильне керівництво у просуванні цих ідей і заохоченні підприємництва в усьому світі. Я маю намір продовжувати його політику, щоб  навіть більше людей змогли дивитися на прямий продаж як на спосіб, щоб зробити їх життя кращим і одночасно допомогти покращити життя тих, хто перебуває навколо них”.

Раніше Даг ДеВос був керуючим фінансами в організації та членом керуючої групи Федерації. Він колишній голова Американської асоціації прямого продажу і Освітнього фонду прямого продажу на додаток до інших керівних посад з обома організаціями. Ім’я Дага було внесено на дошку пошани Американської асоціації прямого продажу, також Даг нагороджений Премією честі від Освітнього фонду прямого продажу.

“Прихильність і пристрасть Дага до індустрії прямого продажу є очевидними, – повідомив  колишній голова Федерації Карлуччі. – Його керівництво Федерацією допоможе галузі прямого продажу повністю реалізувати свій потенціал в найближчі роки”.

Залиште коментар

Адреса електронної пошти не буде опублікована
* Поля, обов'язкові для заповнення

© 2011 Amway Europe. All rights reserved. | www.amway-europe.com | Privacy Policy | Cookie Policy
Connexia