Ukraine UKR  
укр  

Представляємо журі національного конкурсу

2016.09.20 - 

 

Представляємо вашій увазі експертне журі V національного конкурсу для бізнес-леді «Підприємницький талант України 2016». Ми зібрали кращих з кращих – людей які мають великий практичний досвід, а також досвід управління бізнесом як в Україні, так і за кордоном. Вони зможуть професійно та зі знанням справи оцінити ваші історії успіху у підприємництві, що допоможе вам зміцнити ваші позиції в подальшому.

Анатолій Кінах
Український політичний і державний діяч, голова Українського союзу промисловців і підприємців (УСПП), народний депутат України, радник Президента України. Почесний член журі конкурсу «Підприємницький талант України» в 2012 – 2015 рр.

Людмила Жук
Віце-президент УСПП, заслужений журналіст України, брала участь у створенні національного ділового видання «Контракти», володіла власним бізнесом. В УСПП реалізувала багато цікавих проектів в інформаційній сфері – випускала видання, теле- і радіопрограми, інтернет-проекти. Ініціювала приєднання УСПП до Глобального угоди ООН – всесвітньої ініціативи з розвитку соціальної відповідальності бізнесу.

Томаш Мурас
Генеральний директор ТОВ «Емвей Україна». Томаш Мурас має більш ніж 23-річний досвід роботи на вищих керівних посадах, в тому числі понад 20 років – у міжнародних компаніях прямих продажів. Працював в країнах Центральної і Східної Європи і СНД. Компанія Amway активно взаємодіє з представниками мікро-бізнесу, підтримуючи, навчаючи і розвиваючи підприємців в цій сфері. При цьому компанія сприяє розвитку підприємництва і мікробізнесу в Україні і в більш широкому контексті – надаючи інформаційно-освітню підтримку (організація і участь в конференціях, бізнес-форумах, круглих столах з питань бізнесу в Україні), а також надаючи платформу для обміну бізнес-ідеями і позитивного впливу на розвиток ділового середовища в Україні ( «Підприємницький талант України»).

Жанна Лаврова
Головний редактор журналу «НАТАЛІ». Очолює журнал з 2002 року. Під її керівництвом видання зміцнило свій статус кращого всеукраїнського журналу для сучасних жінок. На його сторінках чимало уваги приділяється кар’єрі і питань бізнесу. Таким чином журнал надає інформаційно-освітню підтримку жінкам, які прагнуть до самореалізації та розвитку.

Юлдашева Світлана
Бізнес-леді, генератор успішних інноваційних проектів, генеральний директор мережі хімчисток UNMOMENTO та унікального інноваційного проекту для лакшері сегменту – інноваційної студії чищення OSCAR. Світлана є лауреатом програми «Людина року – 2013» в номінації «Лідер малого та середнього бізнесу року». Професійний досвід Світлани дозволить їй з повною відповідальністю оцінювати роботи учасниць конкурсу «Підприємницькій талант України 2016»

Євгенія Аратовська
Громадський активіст і соціальний підприємець, засновник стартапа «Україна без сміття», який пропонує українцям зручні рішення для сортування відходів дома та в офісах.

Олена Гудкова (Злобіна)
Молода мама і людина, яка влаштовує найвеселіші барахолки в столиці. Засновник і керівник благодійної барахолки Кураж Базар (раніше The New Old).

Сергій Ноздрачьов
Викладає Курс «Підприємництво» в KMBS. Має 25-річний досвід створення стартапів та роботи у компаніях різного розміру і в різних країнах (в Азії та Європі), власник проектів «Еко-фільтр» (ТМ «Фільтри для води «Бар’єр») та «Імперія води».

 

Подати заявку на участь у всеукраїнському конкурсі для бізнес-леді «Підприємницький талант України» ви можете на сайті http://business-talant.com.ua/  до 10 жовтня 2016 року. Нехай про ваші успіхи дізнається вся Україна!

 

jury_ua

Залиште коментар

Адреса електронної пошти не буде опублікована
* Поля, обов'язкові для заповнення

© 2011 Amway Europe. All rights reserved. | www.amway-europe.com | Privacy Policy | Cookie Policy
Connexia