Ukraine UKR  
укр  

Нові цілі кампанії NUTRILITE Power of 5

2016.10.16 - 

Успіх у вирішенні проблеми недоїдання серед дітей привів компанію Amway до постановки нових цілей. Всесвітній день продовольства 2016 є початком нової 1000-денної ініціативи для кампанії NUTRILITE™ Power of 5.

Всесвітній день продовольства, 2016 – компанія Amway оголошує про те, що кампанія NUTRILITE™ Power of 5 досягла своєї мети на 2016 рік, забезпечивши понад 14 000 дітей, які недоїдають, більше 5 млн. саше дієтичної добавки NUTRILITE™ Little Bits. До кінця цього року, кампанія допоможе в забезпеченні даним продуктом 30 000 дітей в 15 країнах по всій земній кулі.

З нагоди Всесвітнього дня продовольства, Amway анонсувала нову мету – протягом наступних 1000 днів кампанія збільшить охоплення, щоб забезпечити здоровим харчуванням більш ніж 500 000 дітей, які страждають від недоїдання, до кінця 2019 року. Перші 1000 днів життя є найбільш важливими для виживання дитини і здатності рости та розвиватися. Було доведено, що майбутнє здоров’я людини залежить від її раціону харчування саме в цей період, в тому числі схильність до ожиріння і деяких хронічних захворювань.

NUTRILITE™ Little Bits – це порошок з мікронутрієнтів, збагачений поживними речовинами рослинного походження, і забезпечує 15 основними вітамінами і мінералами дітей у віці від 6 місяців до 5 років. Порошок поставляється в однограмовому пакетику, який батьки можуть додавати в їжу дитини один раз на добу.

NUTRILITE є брендом №1 у світі з продажу вітамінів та дієтичних добавок*, а тому знаходиться у вигідному становищі, щоб допомогти в боротьбі з дитячим недоїданням і сприяти вирішенню цього питання у співпраці з досвідченими недержавними організаціями, Незалежними підприємцями Amway та співробітниками, які активно залучені в проект і допомагають забезпечити поширення продукту NUTRILITE ™ Little Bits серед якомога більшої кількості виснажених дітей.

Щоб підтримати зусилля компанії Amway та знайти додаткову інформацію про кампанію NUTRILITE ™ Power of 5, відвідайте powerof5.nutrilite.com або amway.ua.

 

* Джерело: Euromonitor International Limited, «Вітаміни та дієтичні добавки, обсяг світових роздрібних продажів 2015 рік: euromonitor.com/amway-claims

Залиште коментар

Адреса електронної пошти не буде опублікована
* Поля, обов'язкові для заповнення

© 2011 Amway Europe. All rights reserved. | www.amway-europe.com | Privacy Policy | Cookie Policy
Connexia