Ukraine UKR  
укр  

Новий торговий центр Amway у Львові відкрито

2016.07.06 - 

Близько 15 тисяч львівських підприємців від сьогодні отримають додаткові можливості для покращення власних економічних показників

6 липня у Львові відбулося урочисте відкриття нового торгового центру Amway за участю керівника управління інвестиційної політики Львівської обласної адміністрації Романа Матиса, начальника управління економіки департаменту економічної політики Львівської міської ради Вікторії Довжик, віце-президента Міжнародної торгової палати Юрія Макаганчука, керівника Західноукраїнського офісу Європейської Бізнес Асоціації Мар’яни Луцишин та особисто керуючого директора Amway Europe Лешека Кречелевського й генерального директора компанії «Емвей Україна» Томаша Мураса. Також у церемонії відкриття взяли участь Незалежні підприємці Amway – Ірина та Тарас Демкура, Посланець Корони, та Ігор і Валерія Харатин, Корона-засновник бізнесу.

У відкриття Торгового центру компанія інвестувала $300 тис. Загальна площа центру складає 750 кв. м, з яких 217 кв. м займає бізнес-зона: тут розташовані зали для проведення зустрічей та коворкінг – спільний робочий простір, де Незалежні підприємці Amway (НПА) можуть проводити час за роботою. Крім того, три окремі кімнати будуть доступні для оренди: дві по 16,5 кв. м і одна велика – понад 100 кв. м, яка вміщує близько 80 осіб.

Мар’яна Луцишин, керівник Західноукраїнського офісу Європейської Бізнес Асоціації (EBA): «Відкриття представництва компанії Amway є позитивним аспектом розвитку підприємництва не тільки у Львові, але й в Україні в цілому. Ми, товариство Західноукраїнського офісу Асоціації хочемо привітати компанію з таким важливим кроком і побажати успіху в розвитку, цікавих проектів та дружньої команди, яка б могла реалізовувати усі плани в майбутньому. А також мирного нам усім неба і побільше компаній з правильними цінностями, якісною продукцією, та професійною командою».

З оновленням філіалу Amway у Львові місцеві НПА зможуть більш активно та продуктивно розвивати власний бізнес. Сьогодні Львівський торговий центр дає близько 5% продажів «Емвей Україна», а частка від загальної кількості замовлень, що надходить від львівського ТЦ, складає 12-13%. Протягом останніх п’яти років  Львівський торговий центр обслуговує  у середньому 120 тис. замовлень щороку, а продається приблизно 50-60 тис. одиниць товару щомісяця.

У 2015 році об’єм продажів у Львові та області у гривневому еквіваленті виріс на 28%, що є навіть трохи кращим результатом, ніж у середньому по Україні, та склав 7% у загальному об’ємі продажів по Україні. Тут знаходяться понад 15 тис. дистриб’юторів (НПА та постійних клієнтів), а це понад 5% від їх загальної кількості в Україні (281 тис.).

Перший філіал Amway відкрився у Львові ще у 2003 році. Новий Торговий центр працюватиме у сучасному бізнес-центрі Legenda Class зовсім поруч із центром міста за адресою вул. Шевченка, 111А.

Томаш Мурас, генеральний директор «Емвей Україна»: «Всебічна підтримка підприємництва – один із найважливіших пріоритетів діяльності компанії. Для цього ми реалізовуємо різноманітні навчальні проекти, виступаємо партнерами й організаторами соціально значимих ініціатив. Впевнений, що наші зусилля допоможуть українцям подолати страх невдачі та сформувати позитивне сприйняття бізнесу, що є необхідною умовою подальшого розвитку підприємництва в Україні».

Підтримка підприємництва – один з найважливіших пріоритетів діяльності компанії «Емвей Україна». Кожного Незалежного підприємця Amway компанія забезпечує не тільки високоякісною продукцією, а й безперервним навчанням, професійними консультаціями, злагодженою системою обслуговування клієнтів.

Так, у період з червня 2015 по травень 2016 тільки у Львівській області компанія Amway провела навчальні сесії – як онлайн, так і живі заняття – для 4 000 НПА. Крім того, за останні кілька років компанія виступила учасником, спонсором та ініціатором ряду ініціатив у Львові, спрямованих на просування підприємництва як можливості для самореалізації та отримання додаткового доходу, а також популяризації здорового способу життя: у 2014 році підтримала жіночий фестиваль «Аніма», у 2015 провела конференцію з управління бізнесом, а у 2016 взяла участь у щорічному міжнародному фестивалі ретроавтомобілів Leopolis Grand Prix і підтримала змагання з велосипедних видів спорту «ВЕЛОПАРК».

Photo_2 Photo_4 Photo_3 Photo_5 

Коментарі

  • Напишіть будь ласка контактний телефон у м.Львові.

    • Леся, зв’язатись зі співробітниками ТЦ Amway у Львові ви можете за номером: + 38 (032) 244 21 32

Залиште коментар

Адреса електронної пошти не буде опублікована
* Поля, обов'язкові для заповнення

© 2011 Amway Europe. All rights reserved. | www.amway-europe.com | Privacy Policy | Cookie Policy
Connexia