Ukraine UKR  
укр  

Наукові відкриття Amway – в авторитетних медіа

2018.01.25 - 

Вчені з науково-дослідного центру Amway діляться своїми розробками за межами наукового співтовариства: їхні дослідження ретинолу (вітамін А) використано в документальному фільмі BBC «Правда про те, як виглядати добре» (The Truth About Looking Good), а спільне з Microbiome Insights , Inc. відкриття опубліковано в науковій статті у виданні Cosmetics & Toiletries Magazine. Результати цих досліджень стануть основою для роботи над наявними продуктами компанії Amway та створення майбутніх. Вони підтверджують прихильність компанії використовувати найважливіші наукові розробки в усьому, що вона виробляє.

Автори фільму BBC The Truth About Looking Good використали дослідження Amway щодо ретинолу в якості наукового доказу ефективності цього жиророзчинного вітаміну в догляді за шкірою. З тисячі наявних розробок на цю тему журналісти вибрали саме роботу вчених Amway, що говорить про якість цього дослідження та його вплив на виробництво товарів краси світового класу.

У співпраці з Microbiome Insights, Inc. вчені Amway виявили два види бактерії Corynebacteria, які можуть служити потенційними цілями в боротьбі за поліпшення зовнішнього вигляду шкіри.

На першому етапі дослідження було виявлено, що у 495 здорових чоловіків і жінок у віці від 9 до 78 років є два окремі види Corynebacteria – одна бактерія асоціювалася зі старшими учасниками, а інша – з молодшими. Бактерії «старої шкіри» мали схильність заміщати бактерії «молодої» приблизно в середньому віці (40-49 років), при цьому обидві ці бактерії не існували одночасно на одній і тій самій ділянці шкіри.

В подальшому дослідженні за участю 155 осіб (чоловіків і жінок) було підтверджено спостереження першого етапу. Більш того, виявилося, що «старі» Cornyebacterium були пов’язані не тільки з хронологічним віком, але й зі зморшками, почервонінням шкіри та віковими плямами, що говорить про те, що вони можуть бути «мішенню» для медичного впливу з метою поліпшення шкіри.

Повні дані дослідження Amway та Microbiome Insights, Inc. плануються до публікації в 2018 році. Ці відкриття можуть принести користь не тільки науковому співтовариству та його розумінню мікробіома, а й здоров’ю та гарному самопочуттю споживачів.

Залиште коментар

Адреса електронної пошти не буде опублікована
* Поля, обов'язкові для заповнення

© 2011 Amway Europe. All rights reserved. | www.amway-europe.com | Privacy Policy | Cookie Policy
Connexia