Ukraine UKR  
укр  

Напій NUTRILITE Phyto2GO: життя покращується після першого ковтка

2016.11.15 - 

Новий рівень у здоровому харчуванні – особливий спосіб отримати порцію вітаміну C і цинку, не відриваючись від справ: де б ви не були, просто поверніть кришку – і випийте свій напій для підтримки імунітету.

Сучасне життя неймовірно динамічне. Спроба збалансувати роботу і відпочинок, залишаючись енергійним і повним сил, стала справжнім викликом. Щоб відповідати вимогам часу, NUTRILITETM – торгова марка вітамінів, мінералів і дієтичних добавок на основі фітонутрієнтів та інноваційних розробок у здоровому харчуванні, бренд №1 з продажу в даній категорії у світі**, представляє дієтичну добавку NUTRILITE™ Phyto2GOTM в рідкому концентрованому вигляді з вітаміном С і цинком.

Як тільки ви захочете насолодитися напоєм, один поворот спеціального ковпачка миттєво вивільнить у воду поживні речовини, які не містять штучних барвників, ароматизаторів та консервантів, і ви отримаєте готовий NUTRILITE Phyto2GO з вітаміном C з вишні ацероли, вирощеної на екологічних фермах NUTRILITE в Бразилії, який сприяє нормальному функціонуванню імунної системи, і цинком, який допомагає захищати клітини від окисного стресу. Також напій містить смачний ягідний мікс чорниці, чорної смородини, бузини та винограду.

Де б ви не опинилися у своїх повсякденних турботах, напій Phyto2GO – це завжди веселий і простий спосіб дати необхідну освіжаючу підтримку своєму імунітету. Просто надіньте ковпачок на багаторазову пляшку для приготування напою з водою і поверніть його. Інгредієнти миттєво з’єднаються з водою – і освіжаючий, що підтримує імунітет напій без консервантів готовий. З менш ніж 10 калоріями в одному ковпачку, напій NUTRILITE Phyto2GO має чудовий смак граната та ягід асаї.

Продукт Phyto2GO є результатом більш ніж 80-річного досвіду розробок в області здорового харчування. Завдяки постійному прагненню знаходити інноваційні та актуальні рішення, вчені і дослідники NUTRILITE працюють над розвитком рослинних продуктів найвищої якості для збалансованої дієти і гарного самопочуття, покращуючи їх разом з появою нових споживчих запитів.

 

ФОРМУЛАphyto2go

Напій NUTRILITE Phyto2GOTM містить:

  • 45 мг вітаміну C з вишень ацероли, вирощеної на фермі в Бразилії
  • 2,6 мг цинку
  • Суміш чорниці, бузини, винограду і чорної смородини
  • Підсолоджувач зі стевії
  • Надзвичайно приємний і освіжаючий смак граната і ягід асаї

 

 

 

ПЕРЕВАГИ
phyto2go1

Напій NUTRILITE Phyto2GOTM містить 45 мг вітаміну C, який сприяє нормальному функціонуванню імунної системи. Також Phyto2GO забезпечує 2,6 мг цинку, який допомагає захищати клітини від окисного стресу.

 

СПОЖИВАННЯ ПРОДУКТУ

phyto2go2

Наповніть пляшку Phyto2GO ™ водою до лінії на шийці.

Одягніть ковпачок і поверніть до упору. Коли захочете освіжитися, просто відкрутіть кришку, щоб смачні, що підтримують імунітет та не містять штучних барвників, ароматизаторів і консервантів, інгредієнти змішалися з водою.

Насолоджуйтеся, нарешті, своїм освіжаючим напоєм Phyto2GO.

Рекомендована норма: до 3 ковпачків на день.

АСОРТИМЕНТ ПРОДУКЦЇЇ

phyto2go3phyto2go4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Асортимент продукції NUTRILITE Phyto2GO ™ включає 2 найменування для отримання найкращого враження від використання:

  • Стартовий набір з 6 ковпачків з дієтичною добавкою і багаторазова пляшка ємністю 355 мл
  • Змінна упаковка з 24 ковпачками з дієтичною добавкою

Вартість:

Напій NUTRILITE Phyto2GO поширюється через Незалежних підприємців Amway. Уточнюйте додатково інформацію

www.phyto2go.eu

 

 

Про Amway

Amway – компанія прямого продажу з оборотом $ 9,5 млрд. Штаб-квартира розташована в Ейде, штат Мічиган, США. Найбільша частка продажів припадає на такі бренди Amway: вітаміни, мінерали та дієтичні добавки NUTRILITE™, засоби по догляду за шкірою і декоративна косметика ARTISTRY™, системи очищення води eSpring™. Вся продукція поширюється через Незалежних підприємців Amway. Світовий обсяг продажів в 2015 році дозволив Amway очолити рейтинг компаній прямого продажу Global 100 за версією авторитетного американського журналу Direct Selling News. Щорічний обсяг продажів компанії включає в себе доходи від бізнесу прямого продажу та інших пов’язаних видів діяльності.

Слідкуйте за новинами на news.amway.ua.

 

Про NUTRILITE

NUTRILITE™ від Amway – торгова марка вітамінів, мінералів і дієтичних добавок, лідер з продажу в даній категорії в Україні* і в усьому світі**. NUTRILITE вирощує, збирає і обробляє рослини на власних екологічних фермах. У 2014 році бренд NUTRILITE відзначив своє 80-річчя.

NUTRILITE об’єднує понад 950 вчених, дослідників і співробітників сфери освіти в один з найбільших штатів наукових фахівців в індустрії. NUTRILITE виробляє понад 15 мільярдів вітамінів і мінералів в таблетках і м’яких капсулах по всьому світу.

NUTRILITE об’єднує любителів спорту в усьому світі в команду NUTRILITE. В Україні команда NUTRILITE – постійний учасник проекту «Пробіг під каштанами».

 

* Результати дослідження Euromonitor International Limited, «Обсяг роздрібного продажу, в тому числі прямого продажу» «Роздрібна вартість в роздрібних відпускних цінах», 2012 р.

** Джерело: Euromonitor International Limited, 2014 р.: www.euromonitor.com/amway-claims

Залиште коментар

Адреса електронної пошти не буде опублікована
* Поля, обов'язкові для заповнення

© 2011 Amway Europe. All rights reserved. | www.amway-europe.com | Privacy Policy | Cookie Policy
Connexia