Ukraine UKR  
укр  

NUTRILITE та ФК «Мілан» продовжили співпрацю

2017.01.31 - 

NUTRILITE, бренд вітамінів та дієтичних добавок, що належить компанії Amway, знову виступить технічним постачальником дієтичних добавок ФК «Мілан». NUTRILITE продовжує бути науковим партнером відділу біохімії та харчування дослідного центру MilanLab та підтримувати проекти Milan Foundation.

NUTRILITE, світовий бренд* №1 із продажу і вітамінів на дієтичних добавок на основі фітонутриєнтів, що належить компанії Amway, подовжив угоду із «червоно-чорним» клубом на поточний спортивний сезон, продовжуючи залишатися офіційним брендом дієтичних добавок ФК «Мілан».

У цій співпраці, яке триває з 2008 року, особлива увага приділяється науковій взаємодії між експертами NUTRILITE та MilanLab, високотехнологічного центру міждисциплінарних досліджень «червоно-чорного» клубу, і особливо вивченню ролі харчування та дієтичних добавок для досягнення високих спортивних результатів.

Співпраця NUTRILITE і MilanLab полягає у розробці індивідуальної програми для кожного спортсмена на основі медичних аналізів, включаючи генетичні та біодинамічні тести, аналіз крові, а також детальну анкету з харчування. Використовуючи результати цього докладного аналізу, експерти NUTRILITE і MilanLab працюють над розробкою індивідуальних планів харчування і застосування дієтичних добавок для кожного футболіста.

Угода також відновлює підтримку ініціатив, пов’язаних із соціальною відповідальністю, в основі яких лежить спорт, а також його освітня та соціальна роль у розвитку дітей з раннього віку, так само як і його важливість для здоров’я і оптимального самопочуття. У минулому NUTRILITE і Фонд Milan Foundation, громадська організація клубу, підтримали кілька проектів, присвячених допомозі знедоленим дітям, в рамках глобальної кампанії Amway для дітей One by One™ («Один за одним»). NUTRILITE і ФК «Мілан» тепер товариші по команді і в прагненні надати допомогу італійцям, постраждалим від землетрусу.

* Джерело: Euromonitor International Limited: www.euromonitor.com/awmay-claims

 

 

 

Про компанію Amway

Amway – одна з провідних у світі сімейних компаній-виробників споживчих товарів, яка реалізує більш ніж 450 найменувань продуктів високої якості у категоріях товарів для краси, здоров’я і дому. Вся продукція поширюється через Незалежних підприємців Amway. Компанія була заснована у 1959 році в місті Ейда, штат Мічиган, США. Amway веде діяльність у більш ніж 100 країнах і територіях, обсяг продажу склав $ 9,5 млрд у 2015 році. Найбільший обсяг продажу припадає на такі бренди: вітаміни і дієтичні добавки NUTRILITE™, засоби по догляду за шкірою і декоративна косметика ARTISTRY™, системи очищення води eSpring™.

 

Про NUTRILITE

NUTRILITE від Amway – світовий бренд №1 з продажу вітамінів і дієтичних добавок*. Спираючись на наукові дослідження протягом більше 80 років, команда NUTRILITE відшліфувала виробництво «від насіння – до кінцевого продукту», щоб зберегти якість, забезпечити послідовний розвиток продуктової лінії і збільшити ефективність та безпеку своєї продукції. Бренд NUTRILITE – єдиний в світі бренд вітамінів і мінералів, який вирощує, збирає і обробляє рослинну сировину для виробництва на власних сертифікованих органічних фермах*, розташованих у Сполучених Штатах Америки, Мексиці та Бразилії. Офіційно з 2008 року продукцію дієтичні добавки NUTRILITE  вживають гравці ФК «Мілан».

* Джерело: Euromonitor International Limited: www.euromonitor.com/awmay-claims

 

Про ФК «Мілан»

Більш ніж 100-річна історія ФК «Мілан» асоціюється з футболом, розвагами, емоціями і перемогами. Команда ФК «Мілан» виграла найбільшу кількість трофеїв в історії будь-якої футбольної команди. З моменту заснування у 1899 році, ФК «Мілан» 18 разів ставав переможцем в Міжнародних кубках, виграв 3 Європейських/Південноамериканських кубка, Чемпіонат світу з футболу, 7 кубків Ліги чемпіонів, 5 Європейських суперкубків, 2 Кубка володарів кубків, 6 суперкубків УЄФА, 5 італійських кубків. Сьогодні ФК «Мілан» –  одна з провідних компаній в сфері розваг, що створює спортивні шоу для мільйонів людей в усьому світі.

 

Залиште коментар

Адреса електронної пошти не буде опублікована
* Поля, обов'язкові для заповнення

© 2011 Amway Europe. All rights reserved. | www.amway-europe.com | Privacy Policy | Cookie Policy
Connexia