Ukraine UKR  
укр  

Мексиканська ферма: здорові культури, здорове суспільство

2017.10.10 - 

Ранчо El Petacal в Халіско, Мексика, є однією із трьох сертифікованих органічних ферм, що належать компанії Amway. Hа ній вирощують шпинат, капусту, броколі, крес-салат, цитрусові та інші культури, які використовуються у виробництві продуктів NUTRILITE™. Також вона сприяє розвитку здорової громади.

Коли ферму придбали, у місцевої громади не було базових зручностей, а стан здоров’я людей в цілому було незадовільним.

Наразі вона є важливим джерелом зайнятості і підтримки для регіону. Крім того, кожен день в Центрі культурної освіти і підтримки проводяться заняття на тему здорового харчування для дітей і матерів із місцевих громад. Деякі отримують дієтичну добавку NUTRILITE™ Little Bits™. Понад 150 дітей отримують допомогу.

Підтримка місцевих громад є однією із ключових цілей ферми з того часу як її засновали більше 25 років тому. Вона відображає філософію засновника NUTRILITE™ Карла Ренборга: «Турбота про землю. Турбота про людей».

«El Petacal бере на себе цю відповідальність», – коментує керуючий фермою Херардо Гордільо. Це включає в себе будівництво та експлуатацію клініки і громадського центру з проведенням водопостачання та електричних мереж, де будуть представлені спортивні секції для молоді.

Незалежні підприємці Amway також беруть участь у підтримці регіону. Вони допомагають громадам під час щорічних ювілейних заходів, доставляючи продукти NUTRILITE та іграшки, а також ремонтують і зміцнюють будівлі.

«У нас є вісім або дев’ять соціальних програм, які ми пропонуємо для підтримки сімей та дітей дошкільного та шкільного віку», – повідомив Гордільо. «І тільки минулого року ми включили дієтичну добавку NUTRILITE Little Bits у наші програми, щоб діти у віці до 5 років, які страждають від недоїдання, отримували поживні речовини, необхідні для їх росту і розвитку».

Залиште коментар

Адреса електронної пошти не буде опублікована
* Поля, обов'язкові для заповнення

© 2011 Amway Europe. All rights reserved. | www.amway-europe.com | Privacy Policy | Cookie Policy
Connexia