Ukraine UKR  
укр  

Пробіг під каштанами 2017

2017.05.30 - 

 День Києва 28 травня став також і святом благодійності – люди з усіх куточків України об’єдналися для участі в 25-му щорічному спортивно-благодійному проекті «Пробіг під каштанами». Традиційно найчисленнішою командою проекту стала команда NUTRILITE в кількості 2986 чоловік від компанії «Емвей Україна», до складу якої також входить 350 дітей з Центру дитячої кардіології та кардіохірургії Києва. Компанія також 5-й раз виступає генеральним партнером проекту.

Участь в Пробігу стало доброю традицією, яку щорічно підтримує все більша кількість представників компанії. Наприклад, цього року учасники команди NUTRILITE зі Львова та Одеси, які не змогли приїхати до Києва 28 травня, організували локальні акції – флешмоб «Збери серце», а в Івано-Франківську команда зібралася і пробігла п’ять кілометрів в своєму місті. Більше 250 Незалежних підприємців Amway висловили свою підтримку команді NUTRILITE в цій добрій справі в своїх регіонах.

«Пробіг під каштанами» щорічно збирає як спортсменів, так і любителів бігу, а також всіх бажаючих зробити добру справу і допомогти дітям, які цього потребують. Приєднатися може кожен: бігуни власним прикладом надихають оточуючих вести більш здоровий спосіб життя, а всі, хто зробив реєстраційний внесок на Пробіг роблять внесок в загальну скарбничку коштів, які будуть передані Центру кардіології для придбання нової двопроекційної ангіографічної системи Siemens класу AXIOM Artis zee для рентгенологічного дослідження серця і судин.

 

 

«Взаємна підтримка, турбота про здоров’я і прагнення змінювати життя людей на краще – основоположні принципи бізнесу Amway. Той факт, що така велика кількість співробітників і Незалежних підприємців Amway щороку відгукуються на заклик компанії взяти участь у Пробігу і знаходять можливість допомогти дітям з проблемами серця, свідчить про глибоке розуміння цінностей компанії усіма нашими співробітниками і НПА. Я безмежно вдячний усім учасникам проекту – разом ми допомагаємо дітям почати жити здоровим повноцінним життям», – Томаш Мурас, генеральний директор ТОВ «Емвей Україна».

 

Дистанція благодійного забігу для команди NUTRILITE – це наш «Здоровий шлях разом», вклад кожного учасника Пробігу в одужання маленьких пацієнтів Центру на їх шляху до щасливого, повноцінного життя. Традиційно, у складі команди NUTRILITE бігли забіг люди з обмеженими можливостями. У «Забігу мужніх» взяли участь більше 20 людей на візках, подолавши 300-метрову дистанцію як символ того, що для людини будь-які перешкоди стають незначними, якщо у неї є підтримка і чітка мета.

За 25 років Пробіг допоміг сотням дітей. Багато із них  приєдналися до благодійного проекту в складі «Команди здійсненої мрії». Наприклад, свою першу дистанцію пробігла 3,5-річна Валя Ушакова. Півроку тому дівчинці провели операцію в Центрі, що стало можливим завдяки Пробігу. Людмила Ушакова, мама Валюші (3,5 років), учасниці «Команди здійсненої мрії»: «Минулого року учасники «Пробігу під каштанами» бігли заради здорового серця моєї Валюші, адже операцію нам зробили лише півроку тому. Цього року на Пробігу ми бігли разом всією сім’єю, щоб подарувати можливість іншим діткам мати здорове серце!»

Здоровий спосіб життя важливо прищеплювати з дитинства. Для цього на «Пробігу під каштанами» з ініціативи Amway була організована дитяча зона в рамках національної спортивно-розважальної програми Sport for Peace. Більше 700 дітей взяли участь у спортивних естафетах та цікавих майстер-класах, а також мали можливість попрактикувати свої творчі навички і просто весело провести час.

 

 

 

Залиште коментар

Адреса електронної пошти не буде опублікована
* Поля, обов'язкові для заповнення

© 2011 Amway Europe. All rights reserved. | www.amway-europe.com | Privacy Policy | Cookie Policy
Connexia