Ukraine UKR  
укр  

День волонтера Amway 2016

2016.12.20 - 

Компанія «Емвей Україна» познайомила дітей зі здоровим способом життя і основами підприємництва в рамках Дня волонтера Amway. З 28 листопада по 5 грудня в рамках благодійної акції «День волонтера Amway 2016» Незалежні підприємці Amway провели інтерактивні заняття на тему здорового способу життя і основ підприємництва для школярів молодшого та середнього віку.

Діти від 7 до 10 років у веселій ігровій формі познайомилися з тим, які продукти харчування є дійсно корисними, а головне, нешкідливими для здоров’я, змогли проаналізувати і переглянути свої звички в їжі на користь більш здорових.

У той же час 11-14-річні школярі на заняттях з підприємництва дізналися про основи підприємницької діяльності, переваги та можливості своєї справи і навіть створили власні компанії.

До акції приєдналися 151 НПА-волонтери, які провели 250 занять в більше ніж 55 населених пунктах України для 5 616 дітей в 120 навчальних закладах України. Волонтери отримали безліч приємних емоцій від роботи із дітьми, а дітки в свою чергу цікаву і корисну інформацію, яка урізноманітнила їх навчальний процес.

Незалежний підприємець Amway, м. Новогродівка, Донецької області: «Школярі були дуже активні в усіх тренінгах; з великим інтересом брали участь в активностях, як молодші, так і підлітки. Всі дітки з радістю відповідали на питання і робили самостійні висновки. Я із задоволенням взяла участь в проекті, адже дуже приємно відкривати і вчити дітей чогось нового».

«За людьми з міцним здоров’ям і підприємницькою жилкою, здатними перетворити хорошу ідею в бізнес, що приносить дохід і користь суспільству,  наше майбутнє,  зазначив Олена Якимчук, менеджер із корпоративних зв’язків «Емвей Україна». І щоб виростити таке покоління, потрібно діяти прямо зараз. Тому ми вже четвертий рік поспіль проводимо акцію «День волонтера Amway», мета якої – привити дітям корисні звички активного збалансованого способу життя і познайомити з основами підприємництва. Ці теми близькі компанії, так як протягом багатьох років бренд NUTRILITETM є експертом в питаннях, пов’язаних зі збалансованим харчуванням і здоровим способом життя, а компанія Amway активно підтримує розвиток малого і середнього бізнесу».

День волонтера компанія Amway організовує з 2013 року. За цей час в освітніх заходах для дітей до Дня волонтера взяли участь 654 Незалежних підприємця Amway, які провели заняття для 11 051 дітей в десятках населених пунктів по всій Україні. Компанія і волонтери переконалися у важливості проекту для діток, адже такими заняттями ми допомагаємо розвивати у дітей фінансове мислення і прищеплювати їм корисні звички.

 

 

 

 

Про AMWAY

Amway  – одна  з провідних у світі сімейних компаній – виробників споживчих товарів, яка реалізує понад 400 найменувань продуктів високої якості в категоріях товарів для краси, здоров’я і дому. Вся продукція поширюється через Незалежних підприємців Amway. Компанія була заснована в 1959 році в місті Ейда, штат Мічиган, США. Amway веде діяльність в більш ніж 100 країнах і територіях, обсяг продажів склав $ 9,5 млрд в 2015 році. Найбільший обсяг продажу припадає на такі бренди: вітаміни і дієтичні добавки NUTRILITE™, засоби по догляду за шкірою і декоративна косметика ARTISTRY™, системи очищення води eSpring™.

ТОВ «Емвей Україна» –  56-е офіційне представництво міжнародної компанії прямого продажу Amway Corp., яке розпочало роботу в 2003 році. Головний офіс компанії розташований в Києві. Обсяг продажу ТОВ «Емвей Україна» в 2015 році склав більше 1 млрд. гривень, на кінець цього ж року з компанією співпрацювали понад 280 тис. Незалежних підприємців Amway та постійних клієнтів.

Слідкуйте за новинами на news.amway.ua.

Залиште коментар

Адреса електронної пошти не буде опублікована
* Поля, обов'язкові для заповнення

© 2011 Amway Europe. All rights reserved. | www.amway-europe.com | Privacy Policy | Cookie Policy
Connexia