Ukraine UKR  
укр  

День волонтера Amway – приводьте дітей

2015.12.04 - 

Що таке здорове харчування? Яка їжа корисна, а яка шкідлива для нашого організму? – Відповіді на ці питання діти можуть отримати, взявши участь у благодійній акції День волонтера Amway

У рамках європейської благодійної акції День волонтера Amway та національної спортивно-розважальної програми розвитку «Kids for Peace» компанія «Емвей Україна» проведе навчальні інтерактивні заняття на тему здорового харчування для дітей 7-10 років. Під час веселих інтерактивних уроків вони поділяться з дітьми важливими знаннями про здоровий спосіб життя та збалансоване харчування. Заняття пройдуть 5 грудня в ТРЦ Dream Town 1 з 12-00 до 15-00.

Серія інтерактивних занять стане пізнавальним доповненням до спортивно-розважальних міжшкільних естафетних змагань «Kids for Peace», метою яких є популяризація здорового способу життя серед школярів. Тому і тема навчання була вибрана не випадково. Адже саме правильний раціон є одним з ключових складових здоров’я та гарного самопочуття кожного з нас. Дотримання здорового способу життя з ранніх років допомагає створити сильну та успішну особистість, яка зможе досягти багато чого в дорослому житті.

Під час навчальних ігор та конкурсів дітки дізнаються, яка їжа є дійсно корисною та нешкідливою для здоров’я, як важливо мити руки, з яких зерен виробляються відомі всім продукти, скільки цукру міститься в шоколадному батончику і багато іншого. У хід підуть дитяча кмітливість, цікавість, активні рухи, нюх та навіть тестування продуктів на смак. Буде динамічно, весело і цікаво!

Компанія «Емвей Україна» впевнена, що такі заняття обов’язково навчать дітей важливості та необхідності ведення активного збалансованого способу життя. Сподіваємося, таким чином ми допоможемо сформувати цілісне розуміння того, як здорове харчування та заняття спортом впливають на людину та її розвиток у різних сферах життя.

Kids For Peace

Залиште коментар

Адреса електронної пошти не буде опублікована
* Поля, обов'язкові для заповнення

© 2011 Amway Europe. All rights reserved. | www.amway-europe.com | Privacy Policy | Cookie Policy
Connexia