Ukraine UKR  
укр  

Вітаємо вас з Днем Землі!

2015.04.22 - 

Сьогодні, 22 квітня, відзначається не просто велике, дійсно визначне свято – День Землі. Це хороший привід, щоб стати більш уважними до природи і навколишнього середовища і згадати, що планета Земля у нас одна. З часом наше безвідповідальне ставлення до використання природних ресурсів може привести нас у глухий кут.

І так як ми всі хочемо якомога довше насолоджуватися красою природи й навколишнього середовища, то настав час звернути увагу на екологічні проблеми сучасності і спробувати спільними зусиллями вберегти зелену планету.

Наші прості дії вже сьогодні можуть призвести до значного вкладу в підвищення енергетичної ефективності та мінімізацію відходів:

1. Повністю закривайте кран, а в разі його протікання – своєчасно проводьте ремонт. З одного крана, що протікає, витікає 1 л води на годину. За тиждень цим обсягом води можна наповнити ванну.
2. Зберігайте документи в електронному вигляді. При друку документів використовуйте двосторонній друк. До 70% відсотків офісних відходів припадає на папір. Один комп’ютер, що працює на повну потужність 24 години на добу і 7 днів на тиждень протягом року, викидає понад 700 кг парникового вуглекислого газу в атмосферу – це більше 1 кг СО2 за 12 годин роботи.
3. Використовуйте чорно-білий друк, коли це можливо.
4. Вимикайте комп’ютери, принтери і освітлення, виходячи з приміщення. Деякі прилади навіть в сплячому режимі споживають до 85% енергії в порівнянні з режимом активної роботи.
5. Набирайте в чайник води скільки потрібно для вашої чашки чаю, в такому випадку ви економите електроенергію і воду.

Відповідальна і дбайливе ставлення до навколишнього середовища продовжить і наше життя!

Залиште коментар

Адреса електронної пошти не буде опублікована
* Поля, обов'язкові для заповнення

© 2011 Amway Europe. All rights reserved. | www.amway-europe.com | Privacy Policy | Cookie Policy
Connexia