Ukraine UKR  
укр  

Бренд eSpring отримав нагороду

2016.12.09 - 

Бренд eSpring™ отримав визнання за лідерство та високі стандарти у сфері інноваційних технологій очищення води та споживчої цінності.

Удосконалення технологій очищення води у побутових  умовах за допомогою системи очищення води eSpring™ принесло компанії Amway у 2016 році нагороду від Frost & Sullivan «Краща система по очищенню води в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні».

Сьомий рік поспіль Amway та бренд eSpring™ отримують нагороду від Frost & Sullivan за кращі практики по очищенню води в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні (АТР), який включає Малайзію, Таїланд, Тайвань, Японію, Корею, Індонезію, Сінгапур, Гонконг, Австралію та Нову Зеландію.

eSpring – бренд №1 з продажу систем очищення води для побутового використання*, і, за словами Марка Нельсона, директора Global Home Brands for Amway, Азіатсько-Тихоокеанський регіон відіграє ключову роль у міжнародному бізнесі бренду eSpring™.

«Як лідери галузі ми з вдячністю знову приймаємо цю нагороду. Ми розуміємо високу ступінь відповідальності перед нашими споживачами, – прокоментував Нельсон. – Команда бренду eSpring™ завжди приділяє увагу споживчому досвіду, надаючи нашим клієнтам підтримку при використанні продукту. Вони хочуть надійності – ми їм її забезпечуємо».

«Прагнучи запропонувати унікальний товар і досвід володіння своїм клієнтам, компанія Amway ще більше зміцнила свою ціннісну пропозицію у 2015 році, що забезпечує своєчасне і якісне обслуговування, – повідомив Харі Рааманатхан, аналітик-дослідник Frost & Sullivan’s Asia Pacific Energy & Environment Practice. – Не дивлячись на складні ринкові умови в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні, клієнтоорієнтоване мислення у поєднанні з усталеною репутацією якості допомогли Amway успішно розширити спектр послуг своїм існуючим клієнтам і залучити нових у регіоні. Завдяки хорошій роботі, компанія досягла вартого похвали зростання обсягу продажів і збільшила частку ринку».

Рой Куеннен, доктор наук, віце-президент Durables Research and Development Amway, визнав, що Amway активно ділиться своїми знаннями, щоб допомогти поліпшити якість води для всього Азіатсько-Тихоокеанського регіону.

«Ми використовуємо наукові знання, які наші талановиті, цілеспрямовані вчені та інженери накопичували більше 30 років, щоб розробити більш якісний продукт для наших клієнтів, – зазначив Куеннен. – Ми також використовуємо ці знання для консультування регулюючих органів із питань моніторингу якості води, поліпшення галузевих стандартів для систем очищення води в домашніх умовах і підвищення компетентності ширшої водоочисної індустрії».

Бренд eSpring™ є лідером серед кращих систем по очищенню води в домашніх умовах в усьому світі.

  • Системи очищення води від Amway стали першими системами очищення води для побутового використання, що в одному пристрої об’єднали вугільний блок і ультрафіолетову лампу, за роботою яких стежить провідна технологія електронного спостереження.
  • Інноваційна система очищення води eSpring™ є єдиною, яка використовує запатентовану в США технологію бездротового з’єднання eCoupled™. Ця технологія передає електроенергію через повітря, воду і пластикові компоненти без прямого контакту електричних з’єднань для увімкнення УФ-лампи пристрою.
  • Система очищення води eSpring™ була першою, яка сертифікована відповідно до вимог стандарту 15 NSF/ANSI 401 з видалення потенційно небезпечних забруднень води, в тому числі фармацевтичних препаратів, пестицидів і гербіцидів, на додаток до сертифікації більш ніж 140 потенційно шкідливих для здоров’я забруднювачів, таких як свинець і ртуть.
  • eSpring™ стала першою системою очищення води, сертифікованою відповідно до вимог стандартів 42, 53, 55 і 401 NSF/ANSI1.Frost and Sullivan award presented to Amway for the Asia Pacific Water Filtration Company of the Year in 2015. Group photo of all the awards from 2010 thru 2015.

Про Amway

Amway – одна з провідних у світі сімейних компаній – виробників споживчих товарів, яка реалізує понад 400 найменувань продуктів високої якості в категоріях товарів для краси, здоров’я і дому. Вся продукція поширюється через Незалежних підприємців Amway. Компанія була заснована в 1959 році в місті Ейда, штат Мічиган, США. Amway веде діяльність в більш ніж 100 країнах і територіях, обсяг продажів склав $9,5 млрд в 2015 році. Найбільший обсяг продажів припадає на такі бренди: вітаміни і дієтичні добавки NUTRILITE™, засоби по догляду за шкірою і декоративна косметика ARTISTRY™, системи очищення води eSpring™.

Слідкуйте за новинами на news.amway.ua.

ТОВ «Емвей Україна» – 56-е офіційне представництво міжнародної компанії прямого продажу Amway Corp., яке розпочало роботу в 2003 році. Головний офіс компанії розташований в Києві. Обсяг продажів ТОВ «Емвей Україна» в 2015 році склав більше 1 млрд гривень, на кінець цього ж року з компанією співпрацювали понад 280 тис. Незалежних підприємців Amway та постійних клієнтів.

 

Про Frost & Sullivan

Frost & Sullivan, компанія з розвитку партнерських відносин, працює у співпраці з клієнтами для підтримки прогресивних інновацій у боротьбі з глобальними викликами та використанні пов’язаних з ними можливостей для зростання, які допоможуть або зашкодять сьогоднішнім учасникам ринку. Протягом більше 50 років ми розробляємо стратегії зростання для провідних компаній зі списку Global 1000, нових бізнесів, державного сектора та інвестиційного співтовариства. Чи готова ваша організація до наступної потужної хвилі галузевої конвергенції, інноваційних технологій, підвищеної конкуренції, мегатенденцій, проривних передових практик, зміненої динаміки клієнтів і країн з економікою, що розвивається?

www.frost.com

 

* Згідно з дослідженням Verify Markets обсягу світового продажу у 2014 році.

1 Стандарт 42 – «Естетичні характеристики»: свідчить про здатність системи зменшувати вміст забруднюючих речовин, які впливають на смак, запах і прозорість питної води. Стандарт 53 – «Санітарні характеристики»: свідчить про здатність системи зменшувати вміст у питній воді ряду забруднюючих речовин, зокрема свинцю, азбесту, ЛОР і побічних продуктів дезінфекції. Стандарт 55 – «Мікробіологічна обробка води ультрафіолетовим опроміненням»: стандарт 55 застосовується до систем, що використовують ультрафіолетові промені для знищення мікроорганізмів.

Залиште коментар

Адреса електронної пошти не буде опублікована
* Поля, обов'язкові для заповнення

© 2011 Amway Europe. All rights reserved. | www.amway-europe.com | Privacy Policy | Cookie Policy
Connexia