Ukraine UKR  
укр  

Благодійність в об’єктиві

2017.02.14 - 

Компанія «Емвей Україна» стала традиційним призовим партнером VII Всеукраїнського фотоконкурсу «Благодійність в об’єктиві», який організовує Український форум благодійників під патронатом Національної спілки фотохудожників України.  Проект презентує «40 кадрів благодійності» за 2016 рік, які члени журі обрали з-понад 500 фоторобіт.

Відкрила виставку Перша леді України пані Марина Порошенко. Дружина президента України зауважила, що проект «Благодійність в об’єктиві» можна назвати сучасним фотолітописом життя українського народу: «І хочеться вірити, що наступного року серед представлених робіт ми більше не побачимо кадрів війни, а будемо радіти прикладам відродження країни».

Також Дружина Глави держави подякувала всім українцям за чуйність та підтримку, і наголосила, що «Україна – країна великої волі, гідності та братерства. Ми показали всьому світу, що разом можемо творити великі зміни», – підкреслила пані Порошенко.

 

 

Уперше за 7-річну історію фотоконкурсу в ньому взяли участь учасники із різних країн світу. Зокрема, під час огляду фотовиставки можна побачити благодійність очима французьких, румунських, грецьких, індійських та ліванських фотографів.

Імена переможців визначалися у десяти номінаціях, серед яких такі, як  «Благодійність несе надію дітям», «Благодійність наближує мир», «Благодійність рятує здоров’я», «Благодійність дарує усмішку», «Благодійність змінює світ», «Благодійність очима дітей».

 

Цьогорічними призерами фотоконкурсу стали роботи українських фотохудожників. Перше місце посіла фотографія «Горнятко доброти», присвячена роботі Центру навчання професії для молоді з особливими потребами. Срібну перемогу отримало фото «Народжений» про недоношену дитину в боксі, яка хапається за шанс на життя. Трійку переможців замикає світлина «Пацаняче горе», яка розповідає історію хлопчика з Лисичанська, який в уламках свого будинку знайшов власний велосипед.

 

Директор Українського форуму благодійників Анна Гулевська-Черниш зазначила, що «цього року на конкурс надійшло багато світлин із зображенням дітей. Це вселяє надію в те, що українці продовжують допомагати одне одному і попри все дивляться в майбутнє з оптимізмом».

Традиційно однойменна фотовиставка подорожуватиме Україною впродовж року. 

 

 

Усі фото та їх історії ви можете знайти в онлайн-галереї «Благодійність в об’єктиві». 

Залиште коментар

Адреса електронної пошти не буде опублікована
* Поля, обов'язкові для заповнення

© 2011 Amway Europe. All rights reserved. | www.amway-europe.com | Privacy Policy | Cookie Policy
Connexia