Ukraine UKR  
укр  

Бездоганний вигляд для вашої шкіри

2017.04.27 - 

Сучасні жінки у всьому світі потребують високоефективних багатофункціональних косметичних засобів, які об’єднують кілька косметичних переваг в одній формулі. Остання новинка в колекції засобів ARTISTRY IDEAL RADIANCE™ дозволяє задовольнити ці вимоги з легкістю.

ARTISTRY IDEAL RADIANCE™ CC Крем для вирівнювання тону обличчя забезпечує бажане освітлення і поліпшує колір обличчя завдяки своїм властивостям основи під макіяж. При використанні в поєднанні з іншими продуктами колекції формула корекції кольору обличчя надає шкірі бездоганний вигляд, вирівнює тон і дарує тривале сяйво, яке миттєво зменшує видимість темних плям і почервонінь.

«У сучасних жінок дуже насичене життя, і їм потрібні ефективні продукти більш широкого спектру дії, – зазначає Келлі Темплтон, глобальний віце-президент категорії Краса компанії Amway. – Завдяки ARTISTRY Ideal Radiance™ CC Крему для вирівнювання тону обличчя наші вчені створили рішення, яке не тільки зменшує видимість темних плям, а й допомагає освітлити і поліпшити зовнішній вигляд шкіри одним рузом. Це природний розвиток лінії».

Освітлювати. Посилювати сяйво. Надавати бездоганний вигляд

Як і інші засоби колекції ARTISTRY Ideal Radiance™, CC Крем для вирівнювання кольору обличчя забезпечує ряд переваг:

  • Освітлює: при використанні із засобами по догляду за шкірою колекції ARTISTRY Ideal Radiance™, дорогоцінні протеїни перлів підсилюють природне сяйво шкіри, зменшуючи видимість темних плям і інших дефектів шкіри.
  • Підсилює сяйво: унікальний Комплекс багатовимірного блиску (Multi-Dimensional Finishing Complex), який підсилює формулу, миттєво покращує зовнішній вигляд шкіри завдяки інноваційним пігментам для контролю кольору за допомогою покриття від прозорого до помірного.
  • Надає бездоганний вигляд: спеціально розроблена емульсія з багатошаровими оптичними сферами готує шкіру до рівномірного, легкого нанесення макіяжу і покращує стійкість основи під макіяж.

«ARTISTRY Ideal Radiance™ CC Крем для вирівнювання тону обличчя доповнює комплекс процедур по догляду за собою з акцентом на корекції кольору. Продукт містить сонцезахисний фільтр SPF 50, який захищає шкіру від несприятливого впливу навколишнього середовища, –пояснює Рік ДіЧекка, міжнародний візажист ARTISTRY. – Шкіра миттєво набуває бездоганний вигляд і чудове сяйво».

Продукт не містить олій і не спричиняє появі вугрів і комедонів, а також підходить для всіх типів шкіри. Його можна використовувати як окремо, так і в якості бази під основу під макіяж для більш щільного покриття й після нанесення тонального зволожувального засобу. Він також захищає шкіру від шкідливих UVA/UVB променів за допомогою сонцезахисного фільтру SPF 50, уповільнюючи старіння шкіри від несприятливого впливу вільних радикалів і навколишнього середовища, які викликають появу темних плям і знебарвлення шкіри.

Цілісний підхід для здорового сяйва

Колекція засобів ARTISTRY Ideal Radiance™ для вирівнювання тону обличчя включає в себе: зволожувальну есенцію з освітлювальним ефектом, засіб для освітлення шкіри обличчя і зволожувальний крем з освітлювальним і поживним ефектами, а тепер і CC Крем для вирівнювання тону обличчя. CC Крем для вирівнювання кольору обличчя є першим декоративним продуктом в колекції засобів по догляду за шкірою. Він допомагає поліпшити результати, ще більше зменшуючи помітну гіперпігментацію, а також посилюючи сяйво і покращуючи тонус шкіри.

«Від догляду за шкірою до нанесення макіяжу – кожен продукт в колекції засобів ARTISTRY Ideal Radiance™ відмінно виконує свої функції, – додає Темплтон. – Але коли вони застосовуються разом як цілісна система для поліпшення зовнішнього вигляду, шкіра набуває внутрішнє сяйво і бездоганний вигляд».

 

Про ARTISTRY

Торгова марка ARTISTRY від Amway входить в п’ятірку найпопулярніших світових марок засобів по догляду за шкірою преміум-класу**. Заснована в 1958 році родиною підприємців, лінія продуктів ARTISTRY пропонує покращений догляд за шкірою на основі нових технологій і запатентованих рослинних компонентів, направлених на боротьбу як з біологічними ознаками старіння шкіри, так і з тими, які викликані впливом навколишнього середовища.

Крім цього бренд ARTISTRY представлений декоративною косметикою для обличчя, очей і губ. Покращені формули відображають результати глобальних досліджень та контролю якості. Спільна робота більш ніж 900 вчених і консультативної ради дозволила значно просунутися вперед в питаннях краси. Продукція ARTISTRY реалізується через більш ніж 3 млн Незалежних підприємців Amway в більш ніж 100 країнах і територіях по всьому світу.

**Джерело: Euromonitor International Limited, www.euromonitor.com/amway-claims

 

Про Amway

Amway –  компанія прямого продажу з оборотом $ 8,8 млрд. Штаб-квартира розташована в м. Ейда, штат Мічиган, США. Найбільша частка продажу припадає на такі бренди Amway: дієтичні добавки NUTRILITE™, засоби по догляду за шкірою і декоративна косметика ARTISTRY™, системи очищення води eSpring™ і енергетичні напої XS™. Вся продукція поширюється через Незалежних підприємців Amway.

Світовий обсяг продажу в 2016 році дозволив Amway очолити рейтинг компаній прямого продажу Global 100 за версією авторитетного американського журналу Direct Selling News в 2017 році. Щорічний обсяг продажу компанії включає в себе доходи від бізнесу прямого продажу та інших пов’язаних видів діяльності.

ТОВ «Емвей Україна» –  56-е офіційне представництво міжнародної компанії прямого продажу Amway Corp., яке розпочало роботу в 2003 році. Головний офіс компанії розташований в Києві. Обсяг продажу ТОВ «Емвей Україна» в 2016 році склав більше 1 млрд. гривень, а на кінець цього  року з компанією співпрацювали понад 250 тис. Незалежних підприємців Amway та постійних клієнтів.

 

Слідкуйте за новинами на news.amway.ua.

Залиште коментар

Адреса електронної пошти не буде опублікована
* Поля, обов'язкові для заповнення

© 2011 Amway Europe. All rights reserved. | www.amway-europe.com | Privacy Policy | Cookie Policy
Connexia