Прес-релізи - Amway
Нова вершина краси

2017.07.20 - 

ARTISTRY ™ пропонує неперевершену розкіш в догляді за шкірою з запуском колекції SUPREME LX™. Завдяки високоефективним інгредієнтам та революційній технології ці розкішні засоби по догляду за шкірою допомагають вашій шкірі функціонувати так, наче вона помолодшала на 15 років!

Причина старіння шкіри полягає в ритмах – природних біоритмах організму, якщо бути точніше. Коли вони синхронізовані, шкіра функціонує належним чином і виглядає молодою. Але з часом, коли тіло старіє, ці ритми виходять з ладу.

Чи можливо заново синхронізувати біоритми? Вчені ARTISTRY™ знайшли рішення і створили колекцію ARTISTRY SUPREME LX™, до якої увійшли Регенеруючий крем ARTISTRY SUPREME LX ™ і Регенеруючий крем для шкіри навколо очей ARTISTRY SUPREME LX™, засновані на новаторській формулі і розкішних компонентах, щоб забезпечити приголомшливий результат.

Секрет знаходиться в енергії шкіри

Передове дослідження на клітинному рівні, привело вчених ARTISTRY™ до висновку, що загальне зменшення видимих ознак старіння починається з відновлення 24-годинних біоритмів шкіри. Це лягло в основу відкриття каталізатора на основі рослин, який може заново синхронізувати біоритми шкіри і допомогти відновити молодість клітин.

В рамках своїх глобальних досліджень вчені ARTISTRY™ провели консультації з всесвітньо відомим ботанічним дослідницьким центром і світовим лідером в області науки про рослини. Більше 300 рослин з різних куточків світу були ретельно вивчені до того, як вчені ARTISTRY™ вибрали найефективніші види – одвічно молоді стовбурові клітини Gardenia Grandiflora.

«Усередині стовбурових клітин вишуканої квітки ми виявили властивості, які дозволяють їй процвітати навіть в суворому кліматі», – зазначає Директор глобальних технологічних розробок Пол Сіра (Paul Seehra), доктор наук. – Ми почали співпрацювати зі світовим лідером в області ботанічних досліджень і науки про рослини, використовуючи ексклюзивний біотехнологічний процес, щоб дистилювати нестаріючі стовбурові клітини Gardenia Grandiflora в чистий еліксир, який на практиці довів свою здатність заново синхронізувати природні біоритми шкіри і відновлювати природний рівень її енергії.» Обидва продукти ARTISTRY SUPREME LX™ використовують регенеративні можливості стовбурових клітин Gardenia Grandiflora.

 

Ексклюзивний комплекс CellEffect24 підсилює дію екстракту стовбурових клітин гарденії і допомагає поліпшити здатність шкіри активізуватися. Ця технологія наступного покоління збагачена 24-каратним золотом, яке створює ефект розсіювання світла, тим самим зменшуючи видимість зморшок і запатентованим кардіоліпіном та L-карнозіном, які допомагають збільшити вироблення енергії в шкірі. До складу входять зібрані на наших власних органічних фермах NUTRILITE™ екстракт зеленої вишні ацероли – антиоксидант, який допомагає захистити шкіру від впливу навколишнього середовища, і запатентований екстракт листя шпинату NUTRILITE™, який покращує її природну здатність відновлюватися, а також комплекс родіоли, який допомагає заново синхронізувати природні біоритми шкіри навіть у зрілій шкірі.

«Комплекс CellEffect24 – потужна суміш високоефективних і ексклюзивних інгредієнтів», – додає Пол. – Поступово наші формули, що містять цю багатофазну технологію, активізують, відновлюють і захищають шкіру, щоб вона виглядала і функціонувала найближче до того рівня, коли була молодою».

Фактично, лабораторний тест ARTISTRY SUPREME LX™, що включає комплекс CellEffect24 і екстракти стовбурових клітин Gardenia Grandiflora, показав підвищення показника енергії шкіри в 68 разів.*

Прорив в засобах по догляду за шкірою

Елегантна упаковка представляє колекцію ARTISTRY SUPREME LX™. Схожа на золоту, вона дає натяк на те, що всередині містяться дорогоцінні інгредієнти. Кришка Регенеруючого крему ARTISTRY SUPREME LX™ має 24 грані, що символізують собою 24-каратне золото, що входить до його складу, і відновлення 24-годинного циклу біоритмів тіла завдяки комплексу CellEffect24. Верхня частина кришки демонструє внутрішні грані, що відображають ефект сонячного годинника.

 

*Показник енергії визначається тестовим методом в штучно створених умовах в клітинах дермальних фібропластів людини з використанням суміші компонентів ARTISTRY SUPREME LX™, що включає екстракти стовбурових клітин гарденії великоквіткової і комплекс CellEffect24.

Залиште коментар

Адреса електронної пошти не буде опублікована
* Поля, обов'язкові для заповнення

© 2011 Amway Europe. All rights reserved. | www.amway-europe.com |
Connexia