AGER

Підприємництво і самозайнятість населення в наші дні відіграє важливу роль в економіці розвинених країн. Компанія «Емвей Україна» завжди підтримувала розвиток індивідуального мікро-, малого та середнього бізнесу у світі, закріплюючи за собою статус експерта у питаннях розвитку підприємництва.

Компанія Amway щорічно проводить Глобальне дослідження Amway про підприємництво  (Amway Global Entrepreneurship Report, AGER) у різних країнах світу включно з Україною. Перший звіт AGER був опублікований у 2010 році під назвою Дослідження Amway про підприємництво у Європі (Amway European Entrepreneurship Report), а з 2013 року воно стало світовим, охопивши 24 країни. У 2016 році дослідження було проведено у 45 країнах за допомогою особистих і телефонних інтерв'ю за участі більш ніж 50 тис. респондентів (чоловіки і жінки віком від 14 до 99 років). Їм задавали питання, які дозволили визначити їх думку про самозайнятість; мотиви для створення власного бізнесу; перешкоди на шляху реалізації своєї справи; умови, необхідні для підприємницької діяльності і ступінь лояльності держави і суспільства до підприємництва у представлених країнах.

Сьоме щорічне дослідження AGER визначає ставлення до підприємництва у різних країнах світу. 

Підприємництво відіграє ключову роль у формуванні майбутньої європейської економіки. В рамках AGER ми досліджуємо надії і очікування респондентів щодо їх робочого середовища для того, щоб формувати більш сприятливу екосистему для тих, хто хоче працювати незалежно, почавши свій власний бізнес. Саме тому регулярність дослідження настільки важлива.

 

 

 

Майкл Майснер
Директор із корпоративних зв’язків Amway Europe

Глобальне дослідження Amway про підприємництво 2016 показує, що нам треба буде пройти ще довгий шлях до досягнення гендерної рівності у сфері підприємництва. Ми повинні переконатися, що кожна зацікавлена особа – незалежно від статі і віку – має доступ до необхідних ресурсів, щоб реалізувати той підприємницький потенціал, який насправді є в ЄС.

 

 

 

Професор д-р Ізабель М. Велпе
Партнер Amway та керівник зі стратегії та організації в Technische Universität München (ТУМ)

 

Компанія Amway завжди активно підтримує та розвиває культуру ведення підприємницької діяльності в Україні та по всьому світу. Ми переконані, що економіка й суспільство отримують надзвичайно багато від інновацій та драйву, які несе в собі реалізація успішного бізнесу. На жаль, кількість українців, які готові розпочати і розвивати власний бізнес, залишається низькою. Саме тому компанія Amway закликає усіх, хто впливає на розвиток підприємництва, на всіх рівнях, усвідомити той величезний соціально-економічний внесок, який підприємництво може мати в Україні і дати відповідь сучасним викликам на ринку праці, які стоять перед нами сьогодні. Як результат, закликаємо заохочувати та підтримувати самозайнятість та мікропідприємництво як життєздатний та достойний варіант розвитку кар'єри громадян з користю як для окремих людей, так і для економіки і суспільства в цілому.

 

 

Томаш Мурас
Генеральний директор компанії «Емвей Україна»

Детальніше про результати Глобального дослідження Amway про підприємництво за посиланням.

© 2011 Amway Europe. All rights reserved. | www.amway-europe.com |
Connexia