AGER

Підприємництво і самозайнятість населення в наші дні відіграє важливу роль в економіці розвинених країн. Компанія «Емвей Україна» завжди підтримувала розвиток індивідуального мікро-, малого та середнього бізнесу у світі, закріплюючи за собою статус експерта у питаннях розвитку підприємництва.

Компанія Amway щорічно проводить Глобальне дослідження Amway про підприємництво  (Amway Global Entrepreneurship Report, AGER) у різних країнах світу включно з Україною. Перший звіт AGER був опублікований у 2010 році під назвою Дослідження Amway про підприємництво у Європі (Amway European Entrepreneurship Report), а з 2013 року воно стало світовим, охопивши 24 країни. У 2016 році дослідження було проведено у 45 країнах за допомогою особистих і телефонних інтерв'ю за участі більш ніж 50 тис. респондентів (чоловіки і жінки віком від 14 до 99 років). Їм задавали питання, які дозволили визначити їх думку про самозайнятість; мотиви для створення власного бізнесу; перешкоди на шляху реалізації своєї справи; умови, необхідні для підприємницької діяльності і ступінь лояльності держави і суспільства до підприємництва у представлених країнах.

Сьоме щорічне дослідження AGER визначає ставлення до підприємництва у різних країнах світу. 

Глобальне дослідження Amway про підприємництво 2016 показує, що нам треба буде пройти ще довгий шлях до досягнення гендерної рівності у сфері підприємництва. Ми повинні переконатися, що кожна зацікавлена особа – незалежно від статі і віку – має доступ до необхідних ресурсів, щоб реалізувати той підприємницький потенціал, який насправді є в ЄС.

 

 

 

Професор д-р Ізабель М. Велпе
Партнер Amway та керівник зі стратегії та організації в Technische Universität München (ТУМ)

 

Компанія Amway завжди активно підтримує та розвиває культуру ведення підприємницької діяльності в Україні та по всьому світу. Ми переконані, що економіка й суспільство отримують надзвичайно багато від інновацій та драйву, які несе в собі реалізація успішного бізнесу. На жаль, кількість українців, які готові розпочати і розвивати власний бізнес, залишається низькою. Саме тому компанія Amway закликає усіх, хто впливає на розвиток підприємництва, на всіх рівнях, усвідомити той величезний соціально-економічний внесок, який підприємництво може мати в Україні і дати відповідь сучасним викликам на ринку праці, які стоять перед нами сьогодні. Як результат, закликаємо заохочувати та підтримувати самозайнятість та мікропідприємництво як життєздатний та достойний варіант розвитку кар'єри громадян з користю як для окремих людей, так і для економіки і суспільства в цілому.

 

 

Томаш Мурас
Генеральний директор компанії «Емвей Україна»

Детальніше про результати Глобального дослідження Amway про підприємництво за посиланням.

© 2011 Amway Europe. All rights reserved. | www.amway-europe.com |
Connexia