Прес-релізи, Новини -
Підзарядись, освіжись та відновись разом із XS Sports Nutrition!

2017.09.18 - 

 

Amway представляє повну лінійку високоякісних продуктів спортивного харчування, розширюючи присутність у категорії спортивного харчування.

Amway – одна з провідних у світі сімейних компаній–виробників  споживчих товарів, оголошує про запуск лінійки продуктів спортивного харчування XS™ Sports Nutrition, продовжуючи розширювати асортимент у категорії спортивного харчування.

Нова лінійка XS Sports Nutrition посилить портфоліо бренду XS і включатиме повний спектр високоякісних продуктів спортивного харчування, які успадкували яскравий і позитивний дух енергетичного напою XS Power Drink. Нові продукти забезпечать потужний заряд енергії на всіх етапах спортивних тренувань.

Продукти XS Sports Nutrition містять поживні речовини, які необхідні організму в потрібний момент: до, під час і після будь-якого фізичного навантаження для найкращого результату. Спортивне харчування XS підходить як для любителів, так і для професійних спортсменів. Лінійка включає ряд продуктів: XS™ Pre-Workout Drink Потрійний енергетичний комплекс, XS™ Напій з електролітами, XS™ Гідролізований протеїн молочної сироватки, XS™ Протеїнові батончики, XS™ Магній у пакетиках-стіках, які дозволять активним людям ПІДЗАРЯДИТИСЬ, ОСВІЖИТИСЬ ТА ВІДНОВИТИСЬ – три ключові кроки на шляху до ефективних тренувань.

КРОК 1. ПІДЗАРЯДИСЬ

 

XS™ Pre-Workout Drink Потрійний енергетичний комплекс налаштовує організм до фізичних навантажень і дає заряд для потужного старту. Він містить амінокислоти з розгалуженими боковими ланцюгами (BCAA), які швидко засвоюються та підтримують синтез білка від початку тренування.

Унікальний Потрійний енергетичний комплекс забезпечує енергетичний вибух: сила креатину живить м’язи, швидко вивільнює необхідну енергію; комплекс вітамінів групи B (B1/B2/B3/B5/B6/B9/B12) наповнює енергією, водночас запобігаючи втомі; збалансоване надходження вуглеводів підвищує ефективність тренувань. Захищає клітини від окисного (оксидативного) стресу, викликаного фізичними навантаженнями, завдяки вітамінам C, E, а також цинку. 

 

КРОК 2. ОСВІЖИСЬ

 

XS™ Напій з електролітами втамовує спрагу та допомагає запобігти зневодненню. Він поповнює запас п’ятьох основних електролітів, виведених із потом під час тренування. Багате поєднання вуглеводів, що повільно, нормально й швидко вивільнюються, забезпечує постійний приплив енергії, допомагаючи залишатися на піку активності. Напій має смак апельсина та лайма, а також містить гуарану, корінь маки і кверцетин, які підтримують розумовий і фізичний тонус.

 

 

 

КРОК 3. ВІДНОВИСЬ

XS™ Гідролізований протеїн молочної сироватки зі смаком какао та шоколаду сприяє швидкому відновленню, підтримуючи м’язи в повній готовності до наступного тренування. Кожна порція містить 29 г білка і 5 г натуральних амінокислот BCAA. Продукт розроблено на основі швидкозасвоюваного протеїну молочної сироватки і дає можливість швидше відчути позитивні результати фізичних навантажень порівняно з менш очищеними протеїнами. Формула збагачена Комплексом червоного апельсина (Red Orange Complex – ROC), відомого своїми антиоксидантними властивостями, і вітамінами С і Е, що дозволяють знизити пошкодження м’язів після тренувань.  

 

 

 

 

XS™ Протеїнові батончики сприяють нарощенню м’язової маси без жиру завдяки спеціально підібраному поєднанню білків (20 г) у форматі, зручному для вживання на ходу. Швидко та повільнозасвоювані білки забезпечують постійний процес відновлення м’язів. Кожен батончик містить селен, який запобігає руйнуванню клітин, нейтралізуючи окисний стрес. Протеїнові батончики виготовлені без додавання цукру, мають високий вміст клітковини (приблизно 50% рекомендованої добової норми), з карамельно-ванільним або шоколадним смаком.

 

 

 

 

XS™ Магній у пакетиках-стіках дозволяє знизити втому та напругу. Магній сприяє нормальному метаболізму та забезпечує правильну роботу м’язів. Продукт не потрібно запивати водою: гранули тануть у роті та мають освіжаючий лимонний смак – ідеально для тих, хто в дорозі! 

 

 

 

 

 

Про XS™
Торгова марка XS з’явилась у 2001 році в Лагуна Біч, Каліфорнія, аби заряджати позитивною енергією. Придбана компанією Amway у 2015 році. Продукти XS включають енергетичні напої та продукти для спортивного харчування, які реалізуються у понад 100 країнах світу. У 2017 році в Європі запущено лінійку спортивного харчування XS Sports Nutrition, що пропонує широкий асортимент продуктів з необхідними поживними речовинами, які допомагають Підзарядитись, Освіжитись та Відновитись на шляху вашої пригоди. Відчуйте більше!

Про Amway 

Amway – компанія прямого продажу з оборотом $ 8,8 млрд. Штаб-квартира розташована в м. Ейда, штат Мічиган, США. Найбільша частка продажу припадає на такі бренди Amway: дієтичні добавки NUTRILITE™, засоби по догляду за шкірою і декоративна косметика ARTISTRY™, системи очищення води eSpring™ і енергетичні напої XS™. Вся продукція поширюється через Незалежних підприємців Amway.

Світовий обсяг продажу в 2016 році дозволив Amway очолити рейтинг компаній прямого продажу Global 100 за версією авторитетного американського журналу Direct Selling News в 2017 році.

ТОВ «Емвей Україна» – 56-е офіційне представництво міжнародної компанії прямого продажу Amway Corp., яке розпочало роботу в 2003 році. Головний офіс компанії розташований в Києві. Обсяг продажу ТОВ «Емвей Україна» в 2016 році склав більше 1 млрд. гривень, а на кінець цього року з компанією співпрацювали понад 250 тис. Незалежних підприємців Amway та постійних клієнтів.

 

 

Коментарі

Залиште коментар

Адреса електронної пошти не буде опублікована
* Поля, обов'язкові для заповнення

© 2011 Amway Europe. All rights reserved. | www.amway-europe.com |
Connexia