Новини -
«Пробіг під каштанами» – реєстрацію відкрито!

2017.04.27 - 

28 травня 2017 року на Михайлівській площі в Києві ми традиційно найчисленнішою командою візьмемо участь в 25-му ювілейному «Пробігу під каштанами», одному із наймасштабніших благодійних проектів в Україні.

Запрошуємо вас приєднатися до команди NUTRILITE на «Пробігу під каштанами»! Адже він важливий не тим, який час і швидкість ми показуємо в забігах. Він важливий тим, що кожна наша реєстрація – це вклад в підтримку Центру дитячої кардіології та кардіохірургії в Києві, де щорічно рятують життя кількох тисяч дітей із проблемами серця.

Реєстраційний набір «Учасник команди Nutrilite – 2017» (артикул 200214UA2) коштує 190 грн. * В нього входить єврофлаєр і сувенірна наклейка, яка залишиться у вас на згадку про подію. Але найголовніше – із кожного придбаного набору компанія «Емвей Україна» перерахує 150 грн. в Благодійний фонд «Пробіг під каштанами» – на підтримку Центру дитячої кардіології та кардіохірургії в Києві. 

Придбати реєстраційний набір ви можете зручним для вас способом:
• в торгових центрах Amway
• на офіційному сайті компанії www.amway.ua
• в день Пробігу перед стартом в зоні реєстрації Amway з 7-30 до 10-00 **

Кожен з вас може придбати необмежену кількість наборів – не тільки для себе, а й для друзів, сім’ї, партнерів по бізнесу. Для тих, з ким ви хочете розділити цю грандіозну подію.

У день Пробігу 28 травня важливо, щоб ви взяли з собою єврофлаєр, який входить в реєстраційний набір – він вам знадобиться для отримання вашого стартового номера, а також для участі в розіграші призів від Amway.

Реєструйтеся на Пробіг і виходьте на старт заради вашого власного здоров’я, а також заради дітей, які потребують вашої підтримки.

Побачимося 28 травня на Михайлівській площі в Києві!

 

 

* Увага! Для участі в забігу «Спортсмени» в день Пробігу перед стартом на стійці Організатора необхідно обміняти свій стартовий номер на спеціальний номер з електронним чіпом, доплативши на місці 100 грн.

** У зв’язку з обмеженою пропускною спроможністю виїзних кас рекомендуємо купувати реєстраційні набори заздалегідь, щоб гарантовано встигнути на час Вашого старту. Дякуємо за розуміння!

Залиште коментар

Адреса електронної пошти не буде опублікована
* Поля, обов'язкові для заповнення

© 2011 Amway Europe. All rights reserved. | www.amway-europe.com |
Connexia