Прес-релізи - Amway
Компанія Amway придбала бренд XS Energy Drink

2015.01.20 - 

Стратегічне рішення дозволило XS вийти на нові ринки, а Amway – розширити співпрацю з молодими підприємцями.

Корпорація Amway – світовий лідер прямих продажів, придбала бренд XS® Energy Drink, одним із засновників якого є колишній Незалежний підприємець  Amway Девід Вандервін. Угода розширює географію діяльності бренду та реалізує програму співпраці Amway з молодими підприємцями.

«За даними нашого дослідження, найбільш позитивне ставлення до підприємництва у тих, хто молодше 35 років, а це цільова аудиторія бренду XS, – говорить голова Amway Стів Ван Андел. – Об’єднання Amway та XS активізує наші зусилля в майбутні роки і створить більше можливостей для починаючих бізнесменів».

Продукція компанії – напої XS Power Drink – знайшла популярність завдяки відмінному смаку (тропічні фрукти або лимон), повній відсутності цукру в складі напою  і високому вмісту вітамінів групи В, а також кофеїну, таурину, женьшеню і ягід асаї, які ефективно борються з втомою. В одній банці напою всього 6 калорій і море енергії на весь день.

XS зробив собі ім’я серед молодих споживачів завдяки успішним кампаніям з акцентом на пригоди і приємному поєднанні роботи та відпочинку – ключових складових ступеня задоволеності роботою для аудиторії до 35 років. Придбавши бренд XS, Amway привнесе в бізнес енергію, автентичність і клієнтський досвід, які зробили XS такою успішною торговою маркою, зберігаючи при цьому традиційний акцент на підприємництво.

Це придбання також пов’язує Amway більш тісно з швидко зростаючим сегментом енергетичних напоїв, частка якого на світовому ринку збільшилася з $ 3,8 млрд. в 1999 році до $ 27,5 млрд. в 2013 році і, за прогнозами міжнародних дослідницьких організацій Euromonitor та Research&Markets, буде рости щорічно на 13% до 2018 року.

Amway є ексклюзивним дистриб’ютором XS з 2003 року. З тих пір бренд виріс до $ 150 млн. у щорічних продажах і тепер представлений в 38 країнах по всьому світу. За останнє десятиліття завдяки іміджевим кампаніям Amway домоглася значного успіху на ключових зростаючих ринках, таких як Японія і Північна Америка, де половина НПА бізнесу, зареєстрованих в минулому році, молодше 35 років.

«Я прийшов в бізнес з Amway двадцять років тому. Компанія дала мені впевненість, що я здатний створити свій власний продукт, – коментує співзасновник XS Девід Вандервін. – Я вдячний за шанс працювати в партнерстві з Amway на благо майбутнього XS і впевнений, що ми надамо чудові можливості для молодих підприємців».

В рамках угоди Вандервін займе позицію віце-президента і генерального менеджера бренду XS в Amway.

 

Про Amway

Amway – одна з провідних у світі сімейних компаній-виробників споживчих товарів, яка продає більш ніж 400 продуктів високої якості в сегментах товарів для краси, здоров’я та дому. Вся продукція розповсюджується тільки через Незалежних підприємців Amway.

Компанія була заснована в 1959 році в місті Ейдан, США. Веде діяльність у більш ніж 100 країнах і територіях, обсяг продажів склав $ 11,8 млрд. в 2013 році.

Найбільші продажі припадають на такі бренди Amway: вітаміни, мінерали та дієтичні добавки NUTRILITE™, засоби по догляду за шкірою та декоративна косметика ARTISTRY™, системи очищення води eSpring™.

Про XS

XS означає Еxcess, що в перекладі з англійської означає надлишковий. Напої дають надлишкову енергію і в своєму складі містять вітамін B3, B5, B6 і B12. Ці вітаміни забезпечують хороший обмін речовин і допомагають побороти почуття втоми і стомлення. Одна доза напою містить 80 мг кофеїну, що відповідає двом чашкам кави Espresso. Напій не містить цукру і при цьому володіє дуже приємним смаком завдяки рослинній суміші китайського кореня женьшеню і плодів асаї.

У 2001 році XS був створений у Лагуна-Біч, Каліфорнія, щоб радувати смачними напоями без цукру, насиченими вітамінами групи В. Компанію взяли під опіку в 2003 році власники Amway, які поширювали підприємницький і авантюрний дух Річа ДеВосом і Джея Ван Андела. XS – бренд для залучення нового покоління в бізнес Amway.

Залиште коментар

Адреса електронної пошти не буде опублікована
* Поля, обов'язкові для заповнення

© 2011 Amway Europe. All rights reserved. | www.amway-europe.com |
Connexia