Прес-релізи - Amway
Команда NUTRILITE – найчисленніша на KYIV EURO MARATHON

2016.05.25 - 

В рамках святкування Дня Європи 15 травня KYIV EURO MARATHON зібрав у столиці любителів бігу та професійних спортсменів з усього світу. На змаганнях, організованих біговим співтовариством TOP RUNNERS за підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні, виступили 1 600 учасників з 17 країн. Найчисельнішою серед командних учасників стала команда NUTRILITE – в її склад увійшли 86 осіб.

Команда взяла участь в дистанціях на 6 і 12 км, а також в класичному марафоні (42 км 195 м) та естафеті (6 км + 12 км + 6 км + 12 км + 6 км 195 м). Кращий результат серед жінок на дистанції 42 км 195 м показала Людмила Шелест, подолавши її за 3:15:20 ч., та виграла золото марафону.

Людмила Шелест, учасниця команди NUTRILITE, переможниця в основній дистанції на 42 км 195 м: «Біг для мене – своєрідна динамічна медитація, коли ти намагаєшся зрозуміти, на що здатний. Я щаслива, коли мої результати перевершують очікування. Саме такою для мене стала ця перемога, тому що моєю метою було пробігти в хорошій компанії та отримати позитивні емоції».

Олена Якимчук, менеджер з корпоративних зв’язків компанії «Емвей Україна»: «Команда NUTRILITE бере участь у багатьох спортивних подіях в різних країнах, де працює компанія Amway, своїм прикладом підтримуючи популяризацію активного і здорового способу життя серед українців. Ми – за здорову націю і закликаємо всіх приєднуватися до нас».

Геннадій Мойсеенко, учасник команди NUTRILITE:  «В Києві з явилася дуже комфортна траса причому, як для спортсменів, так і для мешканців – вулиці мінімально перекриваются і це дуже по-європейські – на вихідні перетворювати дороги міста на марафонські маршрути».

Спорт, а також збалансоване харчування – одні з найважливіших складових здоров’я, яке безпосередньо впливає на досягнення успіху та самореалізацію. Тому просування фізичної активності як здорової звички – один з ключових принципів команди NUTRILITE, яка об’єднує і підтримує однодумців – аматорів і професійних спортсменів, які регулярно беруть участь в найрізноманітніших спортивних подіях по всьому світу і надихають людей вести здоровий спосіб життя.

В Україні команда NUTRILITE – постійний учасник «Пробігу під каштанами», а сам бренд з 2013 року виступає генеральним партнером цього спортивно-благодійного забігу. Зараз команда активно готується в восьмий раз взяти участь у Пробігу, який в цьому році відбудеться 29 травня на Михайлівській площі в Києві.

 

Про NUTRILITE

NUTRILITE від Amway – світовий бренд №1 з продажу вітамінів і дієтичних добавок*. Спираючись на наукові дослідження протягом більше 80 років, команда NUTRILITE відшліфувала виробництво «від насінини – до кінцевого продукту», щоб зберегти якість, забезпечити послідовний розвиток продуктової лінії і збільшити ефективність та безпеку своєї продукції. Бренд NUTRILITE – єдиний  в світі бренд вітамінів і мінералів, який вирощує, збирає й обробляє рослинну сировину для виробництва на власних сертифікованих органічних фермах*, розташованих у Сполучених Штатах Америки, Мексиці та Бразилії. Офіційно з 2008 року продукцію NUTRILITE  як дієтичні добавки вживають гравці ФК «Мілан».

* Джерело:  Euromonitor International Limited

Залиште коментар

Адреса електронної пошти не буде опублікована
* Поля, обов'язкові для заповнення

© 2011 Amway Europe. All rights reserved. | www.amway-europe.com |
Connexia